« Önceki Ürün | Sonraki Ürün »

PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 1583

Anahtar Kelimeler: Dayanıklı | Şeffaf | Bariyer | Anti-vandal | Plastik Levha

Policam - Solid Polikarbonat Anti-Vandal Kırılmaz Şeffaf Bariyerler


Türk Telekom Arena

Şeffaf plastik levha üretiminde Avrupalı benzerleriyle yarışan Işık Plastik'in ürünleri yurtiçinde büyük projelerde tercih ediliyor.


Işık Plastik Fabrika

Farklı kullanım alanlarına sahip akrilik, polikarbonat ve PET-G levhaları 2-15 mm kalınlık aralığında üreterek inşaat, otomotiv, beyaz eşya, reklam ve güvenlik gibi farklı sektörlere hizmet veriyor. Polikarbonatın üstün özellikleri, vandalizme maruz kalabilen mekanlar için Policam Solid Polikarbonat Anti-Vandal Kırılmaz Şeffaf levhaları ideal bir çözüm haline getiriyor. Darbelere karşı camdan 250 kat daha dayanıklı olan Policam Solid Polikarbonat levhalar neredeyse kırılmaz özellikte. Aynı zamanda 1,20 g/cm³ yoğunluklarıyla camın yarı ağırlığında. Böylece konstrüksiyon maliyetlerinde avantaj sağlıyor.

 
Erzurum Kış Sporları Kompleksi Atlama Rampası 

Policam Solid Polikarbonat levhalar soğuk ve sıcak şekillendirebiliyor, abkant preslerde 90 derece bükülebiliyor. Şekillendirilebilme ve montaj anında elde kesilebilme imkanı vermesi zamansal ve maddi kayıpları engellerken, profesyonelleri büyük zorluklardan kurtarıyor.

 
Erzurum Kış Sporları Kompleksi Atlama Rampası

B1 yanmazlık sınıfında olan Policam Solid Polikarbonat levhalar, birçok proje için kalifiye ürün özelliğinde. Sahip olduğu %86 ışık geçirgenliği neredeyse cama eşit. Her iki yüzünde de UV koruma sağlayarak -20°C ve +100°C arasında geniş bir sıcaklık aralığında kullanılabiliyor.


Erzurum Kış Sporları Kompleksi Atlama Rampası

Kullanım alanları arasında vandalizm tehdidi altında olan vitrin camları, telefon ve ATM kulübeleri, otobüs durakları, reklam panoları yanında otoyol ses bariyerleri, buz hokeyi alanı, stadyum ve atış poligonları gibi spor sahaları, güvenlik ve savunma araçlarının pencereleri, güvenlik kuvvetlerinin kalkanları, güvenlik ve iş kasklarının şeffaf korumaları, cam kullanılmasının yasak ya da sakıncalı olduğu gıda üretim hatları, gıda işletmeleri, makinelerin kapak ve bölmeleri, kurşun geçirmez camların ara katmanları sayılabiliyor.

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

Işık PlastikIşık Plastik
A: Gebze Organize Sanayi Bölgesi Ihsan Dede Caddesi 100. Sokak 41480 Gebze
KOCAELİ - Türkiye
T: 0262 751 22 35
F: 0262 751 22 40
W: www.isikplastik.com

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 38 / Sayfa 108

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48553 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!