« Önceki Ürün | Sonraki Ürün »

PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 1715

Anahtar Kelimeler: Yangın Yalıtımı | Alüminyum Kompozit Panel

Mitsubishi ALPOLIC Alüminyum Kompozit Paneller, Yangın Yalıtımında A Sınıfı

ALPOLIC A2, Avrupa Birliği'nin Türkiye'de de geçerli olan Yeni Nesil Yangından Korunma Standardına göre en üst sınıfına girdi. Yapılan uluslararası testler neticesinde EN 13501-1 standardında A2, s1-d0 sınıfında yer alarak, Türkiye'de geçerli olan Yeni Yangın Yönetmeliği'ne de tam uyum sağlamış oldu. Bu doğrultuda son zamanlarda yapılan yüksek binalarda ALPOLIC A2 giderek artan bir biçimde tercih edilmeye başladı.Mitsubishi'nin üstün teknoloji ile ürettiği ALPOLIC alüminyum kompozit panellerin zengin kartelasında bulunan Solid, Metalik, Simli ve Prizmatik renk serilerinin yanı sıra Naturart serilerindeki Taş, Ahşap, Metal ve Soyut serilerinin de A2 sınıfı olarak üretiliyor olması projecilere ayrı bir avantaj sunuyor.

 

ALPOLIC A2, diğer tüm ALPOLIC ürün gruplarında bulunan standart özellikleri taşıyor. Üretiminde endüstriyel boyama teknolojisinin öncüsü LUMIFLON bazlı florokarbon boya teknolojisi kullanıldığından, tüm ALPOLIC serileri, renk ve parlaklığını en uzun süre koruyan cepheleri garanti ediyor. Bu zengin kartelanın yanı sıra, istenilen herhangi bir renk ve doku, projeye özel olarak üretilebiliyor.

 

ALPOLIC A2 paneller, özel mineral dolgulu yapısıyla yüksek yangın dayanımı; gelişmiş kaplama teknolojisiyle pürüzsüz bir yüzey sağlıyor. Sertlik ve sağlamlık özellikleri ile esneklik ve işlenebilirlik avantajını bir arada sunarak sıra dışı tasarımlara olanak sağlıyor.

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

Mitsubishi Plastics Euro Asia Ltd.Mitsubishi Plastics Euro Asia Ltd.
A: Bağlarbaşı Kısıklı Cad. No: 4 Sarkuysan-Ak İş Merkezi S-Blok Teras Kat Altunizade 34664 Üsküdar
İSTANBUL - Türkiye
T: 0216 651 86 70
F: 0216 651 86 73
W: www.alpolic.com

Bu firmanın yayınlanmış diğer ürünleri:

1555 Sıra Dışı Cepheler için ALPOLIC/fr TCM Titanyum

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 41 / Sayfa 39

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48682 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!