« Önceki Ürün | Sonraki Ürün »

PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 1718

Anahtar Kelimeler: Ergonomik | Estetik | Ofis Mobilyası | Ofis Sandalyesi

Flekssit'ten Abant ve Iron Serileri

Abant Serisi
Ergonomik yapısıyla uzun saatler süren yoğun çalışmalardan kaynaklanan yorgunluk hissini minimum seviyede tutar. Abant’ın ergonomik tasarımı kullanıcısının vücut yapısını çok iyi destekler ve dengeler. Baş ve boyun desteği, isteğe bağlı yükseklik ve açı ayarı ile boyun ve baş için en doğru pozisyonu sunar. Kolçak ileri geri hareketi özelliği ve oturma alanının ileri geri hareketi, kolay ulaşılabilir buton sayesinde istenilen mesafede oturumu sağlar. Doğadan kazanılan alüminyum ile destekli Abant tasarımında farklı materyaller ustaca işlenmiştir.

 

Sırtta ve oturakta tercihe bağlı sunulan mesh, deri ve kumaş seçenekleri ile farklı kol ve ayak seçenekleri bulunuyor. Mesh döşemeli ürünler vücut ısısını optimum seviyede tutatarak terlemeyi önler. Döşemede kullanılan deri, renk solmalarına karşı korumalı aşınmalara karşı yüksek derecede dayanıklı.Iron Serisi
Sağlam ve dayanıklı ayak yapısı, ürünü ön plana çıkaran en belirgin özellikleri arasında yer alır. Yardımcı modüllerle de desteklenebilen geniş kullanım olanaklarına sahip. Uzun ömürlü ve güçlü yapısının yanı sıra, detaylarda göze çarpan seçkin malzeme kullanımı, ‘Flekssit' estetik anlayışından kesitler sunar. Bireysel kullanımlarda da modül, ölçü ve renk seçenekleriyle özgün çalışma ortamları hazırlar. Çalışma performansını artıracak çözümler için üretilen İron duble serisinde, daha az yer kaybıyla çalışma alanlarının daha verimli kullanılması hedeflenmiş. Masa üstü bölücü panellerin kolaylıkla monte edilebilme özelliği, takım çalışmalarında motivasyonu artıran kişisel çalışma alanı özgürlüğü getirir.

 

 

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

Flekssit Büro Mobilyaları Sanayi Ticaret AŞFlekssit Büro Mobilyaları Sanayi Ticaret AŞ
A: Organize Sanayi Bölgesi 8. Cad. No: 44
KAYSERİ - Türkiye
T: 0352 321 16 27
F: 0352 321 10 16
W: www.flekssit.com.tr

Bu firmanın yayınlanmış diğer ürünleri:

1644 Flekssit Inox Koleksiyonu
1645 Flekssit Compact Sistem Dolaplar
1661 Flekssit Uras ve Jival Serisi

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 41 / Sayfa 46

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48607 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!