« Önceki Ürün | Sonraki Ürün »

PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 1488C

Anahtar Kelimeler: Yalıtım Bandı | ses izolasyonu | Yalıtım Şeridi

Isolgomma - Döşemelerde Ses YalıtımıIsolgomma, kurulduğu 1972 yılından beri yaşamın her noktasında karşılaşılabilen gürültü problemlerinin giderilmesi amacıyla üstün performanslı ses yalıtım ürünleri geliştiriyor. Sadece ses yalıtım malzemeleri üreterek konusunda uzmanlaşan Isolgomma'nın SBR ve EPDM kauçuğu bazlı ses yalıtım ürünleri İtalya ve dünyanın birçok ülkesindeki prestijli projelerde 55 milyon m²'yi aşkın kullanım alanı bulmuş.Isolgomma, bünyesindeki iki ayrı laboratuvar ile sürekli ürün ve detay kesit performans ölçümleri yapıyor, kendi geliştirdiği bilgisayar programında talep edilen her ses yalıtım detayı için kısa sürede "ön performans hesap raporu" verebiliyor. Çevreye duyarlı ve geri dönüşümlü Isolgomma ürünleri MR 1.1-1.2-2-3-4-5 alan kodu dahilinde LEED puan istemine ulaşılmasında katkı sağlıyor.Grei line G8 PTB Darbe Sesi Yalıtım Şiltesi

- Grei line G8 PTB, EPDM granüllerinin homojen olarak sıcak pres yöntemiyle yırtılmayan bir örtüye birleştirilmesinden meydana geliyor.
- Konut, otel, ofis, AVM, hastane, okul, tiyatro, sinema, stüdyo, gym, spa, otopark, mekanik oda gibi tüm yapı birimlerinde meydana gelen, döşemedeki darbe ve hava doğuşumlu seslerin yalıtımında kullanılıyor.
- Grei line G8 PTB, betonarme döşeme ile şap arasındaki kullanımında kolay uygulanıyor, yırtılmıyor, su geçirmiyor, su ve nemden etkilenmiyor.
- 8mm kalınlıkta Grei line G8 PTB Darbe Sesi Yalıtım Şiltesi, 300 kg/m³ yoğunluğa ve 12 MN/m³ dinamik sertlik değerine sahip. Düşük dinamik sertlik değeri sayesinde gösterdiği mükemmel esneklik özelliği, şişirilmiş veya hapsedilmiş hava boşluklarından değil kauçuk malzemenin doğasından kaynaklandığı için performansını hiçbir zaman kaybetmiyor.
- EN 12354'e göre Darbe Sesi Azaltım Değeri (ΔLw)= 30 dB.

 

Syl line S5 Topuk Sesi Yalıtım Şiltesi
- Syl line S5, SBR kauçuğundan imal ediliyor. Parke altı, seramik altı ve merdiven basamakları altında kullanılabiliyor. Esas olarak topuk sesinden kaynaklanan rahatsızlığı gidererek iç ortam akustiğini iyileştiriyor. İkincil olarak alt kata geçecek gürültünün yalıtımında ΔLw=16 dB katkı sağlıyor.
- 5 mm kalınlıktaki Syl line S5 Topuk Sesi Yalıtım Şiltesi, 720 kg/m³ yoğunluğa ve 63 MN/m³ dinamik sertlik değerine sahip.

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

Himerpa AŞHimerpa AŞ
A: Esentepe, Müselles Sokak Kartal Apt. No: 12/C 34394 Zincirlikuyu
İSTANBUL - Türkiye
T: 0212 274 29 18
F: 0212 211 52 35
W: www.himerpa.com

Bu ürünün diğer tanıtım sayfaları:

1488 Isolgomma Döşemelerde Ses Yalıtımı
1488A Isolgomma Döşemelerde Ses Yalıtımı
1488B Isolgomma - Döşemelerde Ses Yalıtımı

Bu firmanın yayınlanmış diğer ürünleri:

1489 Isolgomma Duvarlarda Ses Yalıtımı
1489A Isolgomma Duvarlarda Ses Yalıtımı
1489B Isolgomma - Duvarlarda Ses Yalıtımı
1489C Isolgomma - Duvarlarda Ses Yalıtımı

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 41 / Sayfa 58

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48690 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!