« Önceki Ürün | Sonraki Ürün »

PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 1680A

Anahtar Kelimeler: Dekorasyon | Duş | Cam Aksesuarı | Cam Kabin

Mag Dekorasyon Cam Aksesuarları

Gerçekleştirdiği projelerde estetik arayanlara özel olarak geliştirilmiş Cam Kabin (Cubicle) ürünleri; 4 farklı sistem ve paslanmaz aparatları ile projeleri özgünleştiriyor. Değiştirilebilir cam kombinasyonları ile tasarımlara sınırsız seçenek sunan WC, duş ve soyunma kabin (cubicle) sistemleri şimdi çok daha özgün, modern ve alışılmışın dışında estetik çözümler sunuyor.
Projeye özel üretilmiş renkli, baskılı, lamineli vb camlardan ve uygulamalardan oluşan cam kabinler, soyunma odalarında WC'lerde ve duşlarda kullanılan cubicle sistem; mekanlarda üst seviyede güvenlik ve hijyen alternatifi sunuyor.Sürgülü cam kapılar modern ve şık tasarımlarıyla, klasik kapılardan ziyade dekorasyonda dekoratif farklılık isteyenler için alternatif bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Genel yana açılan kapılarda, dekorasyona uyumsuzluk ya da yana açılacak şekilde yeterli bir alanın olmaması gibi sorunlar ortaya çıkabiliyor. Bu durumda sürgülü cam kapı tasarımları tercih edilebilir. Sürgülü kapılar yana kayarak açılmalarından dolayı fazla yer kaplamazlar ve açılıp kapanmaları mekanizmaları sayesinde daha rahat olur.

  

Ev dekorasyonunda sürgülü kapılar tercih ediliyorsa evi daha modern gösterebilecek sürgülü cam kapı modelleri kullanılabilir. Balkon alanı dahil olmak üzere hemen hemen her alanda sürgülü cam kapılar kullanılabilir. Ayrıca firma tarafından diğer cam ürünleri olarak manetler, cam kapı kolu kilitleri, kulplar, cam kapı kolları, cam kabin menteşeleri, tuvalet cam kapı kilitleri, spider serisi transparan cephe aparatları, cam saçak sistemleri, alt taşıyıcılı sürgü sistemleri sunuluyor.

 

Ağırlıklı olarak cam banyo kapılarında tercih edilen ve değişik renk alternatifleri bulunan cam menteşeleri, yüksek performanslı ve kaliteli olmasının sağladığı avantajla, cam kapıların daha çok açılıp kapandığı projelerde kullanılabilir. Cam menteşeleri modern bir dizayna sahip olmak birlikte yüksek kalitede yüzey işlemlerinden geçmiş olarak müşteriye sunuluyor.

 

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

MAG Dekorasyon İthalat İhracat San.Tic.Ltd.Şti MAG Dekorasyon İthalat İhracat San.Tic.Ltd.Şti
A: Hürriyet Mah. Dr. Cemil Bengü Cad. 27A 34403, Kağıthane
İSTANBUL - Türkiye
T: 0212 230 43 70
T(opsiyonel): 0212 230 41 65
F: 0212 230 43 50
W: www.magdekorasyon.com/

Bu ürünün diğer tanıtım sayfaları:

1680 Cam Aksesuar ve Dekorasyon Ürünleri

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 41 / Sayfa 100

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48737 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!