« Önceki Ürün | Sonraki Ürün »

PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 1739

Anahtar Kelimeler: Konfor | Çatı Kaplama | Shingle | 3 Boyutlu

BTM’den Yeni ve Çevreci Shingle; BTM Cool Shingle ve BTM Cool Shingle Plus

Türkiye'de shingle çatı kaplama örtülerini ilk olarak üretime alan BTM, geniş shingle ürün yelpazesine "yeni" ve "çevreci" bir ürün daha katarak, yapı profesyonellerinin ve tüketicilerin seçeneklerini zenginleştiriyor.BTM Cool Shingle ve BTM Cool Shingle Plus olarak iki farklı seçenek ile piyasaya sürülen bu yeni shingle, sahip olduğu beyaz renk sayesinde ışığı yansıtma özelliğine sahip. Özellikle sıcak yaz aylarında çatılarınız daha serin, eviniz daha konforlu.

 

BTM, Satış ve Pazarlama'dan Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Orkun Ürkmez, yeni shingle ürünü ile ilgili olarak, beyaz renk taşlı çatı kaplama malzemesi shingle üretme fikrinin, beyaz rengin güneş ışınlarını yansıtmasından yola çıkılarak oluştuğunu söylüyor. BTM olarak kullanıcıların beğenisine iki farklı renk seçeneği sunuluyor. BTM Cool Shingle Plus içinde hiç koyu renk olmayan bembeyaz bir ürün. Bu sayede güneş ışınlarını yüksek oranda geri yansıtıyor ve dünyada genelde sıcak bölgelerde tercih ediliyor. BTM Cool Shingle ise içinde düşük miktarda koyu renk barındırarak, çatılarda üç boyut etkisinin yaratılmasını sağlıyor. Böylece çatınız hem serinliyor hem de estetik anlamda değer kazanıyor.Avantajları
• BTM Cool Shingle kaplı evler yaz aylarında daha az soğutma enerjisine ihtiyaç duyar ve soğutma bütçenize katkı sağlar.
• Diğer ürünlerle kıyaslandığında çatının yüzey sıcaklığı daha düşük olur. Bu da evinizin daha konforlu olacağı anlamına gelir.
• Çatıdan dış ortama geçen ısı miktarını azaltarak şehirlerde oluşan ısı adası etkisini azaltmaya yardımcı olur. Böylece dünya yüzeyinin daha az ısınmasına ve iklim değişikliğinin yavaşlamasına katkı sağlamış olur.
• Yapıların soğutulması için daha az enerji tüketilir, elektrik santrallerinde daha az enerji üretimi ve beraberinde daha az santral emisyonu oluşturur. Bu da, çevre kirliliğinde azalma anlamına gelir.

BTM, Türkiye'nin ilk yüzde yüz yerli sermayeli shingle üreticisi. BTM'nin shingle ürün yelpazesinde toplam 8 farklı model ve 14 farklı renk bulunuyor. Kendi Çatını Kendin Yarat uygulaması ile dilediğiniz modelde ve renkte shingle ile seçeceğiniz tipteki yapı kaplanabilir, ürünün nasıl durduğu görülebilir.

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

BTM AŞBTM AŞ
A: Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Mah. Gazi Bul. No:152 35170 Kemalpaşa
İZMİR - Türkiye
T: 0232 877 04 02
T(opsiyonel): 0232 444 4 286
F: 0232 877 04 10
W: www.btmpolpan.com

Bu firmanın yayınlanmış diğer ürünleri:

0801 BTM Prestij Shingle
0864 BTM Plus Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi
1255 BTM Shingle
1307 BTM Optigreen
1394 BTM Shingle DRAGON
1394A BTM Shingle Dragon

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 41 / Sayfa 114

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48597 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!