PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 0805

Anahtar Kelimeler: Enerji Tasarrufu | Isınma | Tasarım | Elektrikli Isıtıcı | Enerji Kontrolü

NOBO – Elektrikli Isıtıcılar100 yıla yakın bir süredir elektrikli oda ısıtıcıları üreten Norveçli NOBO, KA İnşaat güvencesiyle artık Türkiye'de.

“Minimum enerji ile maksimum ısınma" fikrini, zarif tasarımlarıyla buluşturan NOBO ile iç mekanlar artık daha sıcak. NOBO elektrikli ısıtıcıları mümkün olan en iyi iç mekan sıcaklığını ve konforunu sağlamak için geliştirildi. Elektrik enerjisi ile çalışan NOBO; enerji tasarrufunu ve ısınma konforunu, en ön planda tutarken; havayı kurutmaması, tozları yakmaması, sessiz çalışması nedeniyle de diğer ısınma çözümleri arasından öne çıkıyor.

NOBO, ayrıca mekanda yer tasarrufu da sağlıyor. Boru, kazan, kombi, yakıt tankı ve dış ünite gibi ekipmanlara ihtiyaç duymuyor. Diğer ısıtıcılar gibi bakım maliyeti yok. Evde tehlike yaratacak herhangi bir aparatı bünyesinde bulundurmadığı için, kazalara sebebiyet vermiyor.

Dünyada ilk kez elektrikli cam ısıtıcı üreten NOBO'nun, safir camlı ısıtıcıları, iç mekanların atmosferini görüntüsüyle bile ısıtmaya yetiyor. Şeffaf ve desenli çeşitleri iç dekorasyonda farklılık yaratıyor. Camın yanı sıra üretilen aynalı ısıtıcılar ise kullanıcıların banyolarının vazgeçilmezlerinden olması bekleniyor. NOBO, en kaliteli materyalleri ve gelişmiş teknolojileri kullanarak gerçekleştirdiği üretimini, her aşamada kontrol ederek, kalitesini kanıtlıyor.

NOBO ile “İlk”lerin Dünyasına Yolculuk
Dünyada ilk “duvara monte konvektör panelin üretimi”
Dünyada ilk “termostatlı konvektör panelin üretimi”
Dünyada ilk “gece moduna sahip konvektör panelin üretimi”
Dünyada ilk “sinyalizasyon sistemiyle konvektör panellerin kontrolü”
Dünyada ilk “elektrikli cam ısıtıcı”ORION 700 Dijital Programlayıcı ile Mükemmel Enerji Kontrolü
Enerji tasarrufunun büyük önem taşımasıyla NOBO, enerji kullanımını azaltan ve en iyi sıcaklığı sunan taşınabilir dijital programlayıcısı Yeni Orion 700'ü geliştirdi. Orion 700 modern teknolojisi, enerji tasarrufu ve kontrol seçimi ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.

Bu sistem aydınlatma, kahve makinesi, sıcak su sistemleri ve akıllı ev aletleri gibi gereçleri, salon, yatak odası ve banyolarda "otomatik" olarak kontrol etme imkanı sağlıyor.

Orion 700 kontrol sistemi, NOBO Isıtıcıların içerisine yerleştirilmiş alıcılara gönderdiği radyo sinyalleri ile günlük ve haftalık programlanan ısıtıcıların ayarlarını otomatik yapmaya yardımcı oluyor. Bu sayede enerji kullanımında tasarruf sağlanıyor. Kullanımı çok kolay olan Orion 700 ile birbirinden ayrı 100 mekanı kontrol edebilmek de mümkün.

Hayal edilen yaşam alanlarını gerçeğe dönüştürmek için kullanıcılar ilklerin dünyasında bir yolculuğa, NOBO Ailesi ile tanışmaya davet ediliyor. Şık tasarımlar, kolay kullanım, tasarruflu enerji kontrolünü ve masrafsız çözümlerin tümü NOBO Isıtma Sistemleri'nde bulunuyor.

   

KA İnşaat Hakkında:
KA İnşaat 2002 yılında Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu Selçuk Karabağ önderliğinde bir aile şirketi olarak kuruldu. Öncelikli hedefi, varolan kaliteyi korumak ve müşteri memnuniyeti olan KA İnşaat, çözüm ortaklarını arttırarak büyümesine hızla devam ediyor. Norveç'li NOBO ile 2007 yılından beri iş ortaklığını devam ettiren KA İnşaat'ın tüm teknolojisi kendisine ait KAPRON isimli bir zemin yalıtım ürünü de bulunuyor.

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

NoboNobo
İZMİR - Türkiye
T: 0232 445 59 90
F: 0232 445 55 19
W: www.noboisitma.com

Bu ürünün diğer tanıtım sayfaları:

0805A NOBO Elektrikli Isıtıcılar

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 17 / Sayfa 122

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48711 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!