PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 0934

Anahtar Kelimeler: Güvenlik | Kilit | Konfor | Uzaktan Kumanda | Akıllı Kilit

Kale Kilit - X10 Akıllı Kilit SistemiTürkiye’nin sektöründe lider markası Kale Kilit, uzaktan kumanda ile açılan X10 Akıllı Kilit Sistemi ile Kale güvencesini ve konforunu bir arada sunuyor.

Yaklaşık 10 yıllık araştırma çalışmalarının sonucunda ortaya çıkan X10 Akıllı Kilit Sistemi tamamen Türk mühendisler tarafından %100 yerli olarak üretilmiş. Ürün, Kale güvencesi ve kalitesiyle yepyeni bir konfor ve güvenlik getiriyor. X10 Akıllı Kilit Sistemi cepte bir sürü anahtar taşıma geleneğini ortadan kaldırarak pratik bir çözüm sunuyor. Kale Kilit Dış Ticaret AŞ’nin ürünü bu yeni sistem ile işyeri, ev veya yazlığın kapısını artık anahtar kullanmadan tek bir kumandayla açmak mümkün.Kale Kilit Dış Ticaret AŞ’nin ürettiği ileri teknoloji ürünü X10, kopyalanmaya karşı geliştirilmiş değişken kodlu (rolling code) kumanda ile güvenliği en üst seviyeye çıkarıyor. Değişken kodlu sistem sayesinde kapıyı açmak için kumandanın her kullanılışında farklı bir kod ile kapı açılarak kumandanın kopyalanması riski ortadan kaldırılıyor. Standart olarak hafızasına 10 kumanda atanabilen X10 Akıllı Kilit Sistemi 4 adet Alkalin AA ölçülerindeki pille yaklaşık 5.000 açmakapama işlemi gerçekleştiriyor. Kullanım yerine ve ihtiyaca bağlı olarak kumanda tanıtma kapasitesi100 adede kadar uzaktan kumanda tanıyacak şekilde özel olarak üretiliyor.Montaj için kapıda herhangi bir tadilat gerektirmeyen X10 Akıllı Kilit Sistemi, tüm kapıtipleri için kapının aksesuarıyla bütünleşen modern ve kompakt bir tasarıma sahip. İç veya dış güvenlik sağlamak amacıyla ihtiyaç halinde manuel olarak dışarıdan anahtarla ya da içten buton ile kilitlendiğinde kumanda etkisiz hale geliyor ve tersi işlem yapıldığında ise kumandaaktif hale getirilmiş oluyor. Ayrıca X10 Akıllı Kilit Sistemi kapı kalınlıklarına bağlı olarak ayarlanabilen silindir boyu ile tüm kapılara rahatlıkla uygulanabiliyor.

X10 Akıllı Kilit Sistemi, saten gümüş ve saten sarı olmak üzere 2 renk seçeneği ve iki adetkumandası ile birlikte Kale Kilit bayilerinde, çelik kapı üreticilerinde ve seçkin anahtarcı-çilingirlerde satışa sunuluyor.

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

Kale Kilit Dış Ticaret AŞKale Kilit Dış Ticaret AŞ
A: Atatürk Cad. Başak Sok. No: 39 Güngören 34610
İSTANBUL - Türkiye
T: 0212 641 71 54
F: 0212 575 94 56
W: www.kaledisticaret.com.tr

Bu firmanın yayınlanmış diğer ürünleri:

0665 Kale Kilit Kale X Serisi
0665A Kale Kilit - Kale X Serisi
0701 Kale Kilit - RF ve IC Kartlı Kilit Sistemleri
0740 Kale Arco Cam Kilitleri ve Aksesuarları
0933 Kale Kilit Kale X5 Otomat

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 21 / Sayfa 83

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48686 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!