PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 1058

Anahtar Kelimeler: Cephe | Kapı | Otomatik | Slimdrive | Kayar

GEZE - Slimdrive SL Otomatik Kayar Kapı MekanizmasıOtomatik kayar ve döner kapı sistemleri konusunda Almanya'da pazar lideri olan GEZE GmbH, kapı kapatıcılardan, manuel kayar sistemlere, otomatik kapı mekanizmalarından pencere açkı sistemlerine kadar birçok üstün kalite ürün gamını bünyesinde bulundurarak inşaat sektörüne sınırsız çözümler sunuyor.

7 cm'lik Mekanizması ile Dünyada Bir İlk
Slimdrive ürün yelpazesi, döner ve kayar kapılar,teleskopik ve dairesel kayar kapılar için otomatik kapı sistemlerini içeriyor. Bu mekanizma serisi ile GEZE, plan ve proje sorumlularına tasarım aşamasında geniş çapta esneklik getirip, münferit projelere yönelik çözümler ortaya koyarak çözüm ortağı rolünü üstleniyor.

Dünyada sadece GEZE firmasının ürettiği iç ve dış mekanlarda kullanılabilen "Slimdrive SL", 7 cm yükseklikteki benzersiz yapısı ile tek ve çift kanatlı otomatik kayar kapıları tüm cephe sistemlerine uygulama olanağı sağlıyor. Ayrıca, dijital program şalteri ile kontrol edilen mekanizma, kapı fonksiyonlarını değiştirerek sayısız ayar imkanı ve büyük esneklik sunuyor. Slimdrive SL ile geniş ve yüksek mekan girişleri yaratılabiliyor. Zarif görünümü nedeniyle cephe içerisinde kayboluyor, yerini şeffaflığa bırakıyor ve dolayısıyla estetiği ön plana çıkarıyor. Slimdrive SL'de, tüm yatay cephelere estetik tarzda uyum sağlayan otomatik kapı sistemleri için güçlü bir mekanizma bulunuyor. Çok düşük derecede aşınma gösteren ve bakım gerektirmeyen yüksek performanslı motoru, neredeyse sessiz çalışan bir mekanizmayı hareket ettiriyor. Güç aktarımı, dişli kayışlar üzerinden gerçekleşiyor, yönlendirme sağlayan makaralar hassas rulmanlarla donatılmış.

Slimdrive SL tamamen alüminyumdan imal edilmiş ve komple modüler bir sistem olarak tasarlanmış. Montaj profili, ray profili, muhafaza kapağı ve yan kısım parçalarından oluşuyor. Montaj yüksekliği sadece 7 cm olup montaj derinliği ise 188 mm. Tek ve çift kanatlı kapılarda beher kanat ağırlığı 120 kg. Tek hareketli kanatta 700-2.000 mm arasında değişen maksimum açılma genişliği, iki hareketli kanatta 900-3.000 mm'ye kadar yükseliyor. Maksimum açılma hızı ise 0,7 m/s olup maksimum kapanma hızı 0,4 m/s. Bütün kamuya açık yapılar, iş ve alışveriş merkezleri, bankalar, hastaneler, oteller ve havalimanları gibi tüm prestijli yapılarda kullanılan zarif ve ince tasarımlı bu ürün serisi ile proje tasarımlarına maksimum özgürlük sunan GEZE, sadece 7 cm yüksekliğindeki bu eşsiz mekanizmasıyla estetiği ön planda tutan bütün mimarlar tarafından tercih ediliyor.Kapı sistemleri, otomatik kayar kapı sistemleri, RWA-duman&ısı tahliye ve doğal havalandırma sistemleri, RWS-güvenlik sistemleri, cam kayar katlanır kapılar, manuel kayar kapı mekanizmaları ve cam sistemleri gibi zengin ürün çeşidine sahip olan GEZE, üstün kaliteli ürün çeşidinin yanı sıra güvenlik önlemleri, kolay montajı ve servis garantisiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

GEZE GmbH Türkiye - İstanbul İrtibat BürosuGEZE GmbH Türkiye - İstanbul İrtibat Bürosu
A: Ataşehir Bulvarı, Ata 2/3 Plaza Kat:9 D:84 34758 Ataşehir
İSTANBUL - Türkiye
T: 0216 455 43 15
F: 0216 455 82 15
W: www.geze.com

Bu firmanın yayınlanmış diğer ürünleri:

1096 GEZE Duman&Isı Tahliye Sistemleri

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 25 / Sayfa 69

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48704 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!