PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 0160

Anahtar Kelimeler: Aydınlatma | Gün Işığı | Işık

Philips Aydınlatma - Led Aydınlatma Sistemleri

LEDflood
Philips LED aydınlatma sistemlerinin öne çıkan tasarımlarından biri olan LEDflood, özellikle tarihsel ve modern cephelerin dekoratif aydınlatması için ideal. LEDflood’ın sahip olduğu zengin renklerin yardımıyla şehir mekanları geceleri benzersiz bir ışığa sahip oluyor. Philips farkını yansıtan LEDflood, bir parçası olduğu mekanın kendini ifade etmesine yardımcı olarak ışığın yarattığı etkiyi özel bir deneyime dönüştürüyor.


LEDflood’ın üretiminde yenilikçi patentli zoomspot sistemi kullanılmış. 50.000 saate kadar çıkan uzun kullanım ömrü ve düşük güç tüketimi özelliklerinin yanı sıra LEDflood’ın renkli ya da beyaz ışık hüzmesi 2x13 dereceden 2x15 dereceye kadar ayarlanabiliyor.LEDflood’ın alüminyum gövdesi, dış etkenlere karşı dayanıklılığını sağlıyor ve bakım gerektirmiyor. Tek renkli ve çift renkli seçenekleri de bulunan LEDflood kırmızı, yeşil, mavi, beyaz, amber, turkuaz ve sıcak beyaz gibi renk sçenekleriyle tasarım dunyasına sunulmuş olan, uzun ömürlü bir projektör. Dayanıklı ve kolay uygulanabilirliği sayesinde LEDflood mimarlara ve aydınlatma tasarımcılarına yaratıcı fikirlerini gerçekleştirme imkanı vererek dış mekan dekoratif aydınlatmasında mimari tasarımların güzelliğini vurgulayan çözümler sunuyor. Böylece gündüz fonksiyonel amaçla kullanılan bu binalar, LEDflood ile gece seyre değer hale geliyor.Pedestrian LED

Etkili bir park aydınlatması için üretilen Pedestrian LED, park ve bahçelerinizde geniş ve simetrik bir aydınlatma sağlıyor. Etkileyici tasarımıyla kullanıldığı alanın dekoratif bir parçası olurken sahip olduğu teknik özelliklerle mükemmel bir aydınlatma sağlıyor.

Philips, ışığı özellikle gereken yerlere yansıtan, gün boyunca estetik bir dizayn sağlayan, maliyet ve enerji açısından verimli bir dış aydınlatma tasarımı ile iyi çözümler sunuyor. Bu çözümlerin en yenisi dekoratif bir dış aydınlatma armatürü olan Pedestrian LED optimum ışık dağılımı için özel tasarlanmış optik ile 6 adet 3 watt beyaz, ve 12 adet 1 watt amber LED’ler içeriyor. İçindeki farklı LED’lerin kombinasyonu ile soğuk beyaz ya da sıcak sarı ışık renkleri oluşturulabiliyor. Bu da tasarımların arzu edilen şekilde gerçekleştirilmesine olanak tanıyor.

Pedestrian LED, LED teknolojisinin son derece uzun kullanım ömrü ve çok düşük elektrik sarfiyatı gibi bilinen avantajlarını, sosyal etkileşimi destekleyen ve güvenlik duygusunu artıran özellikleri ile birleştirerek aydınlatma gereksinimlerini karşılama konusunda yepyeni bir döneme işaret ediyor. Pedestrian LED, yüksek randımanlı lensleri sayesinde zemindeki ışığı son derece homojen bir şekilde dağıtıyor.

Dünyaca ünlü ve prestijli bir tasarım yarışması olan International Forum’da Gold IF ürün tasarım ödülünü kazanan Pedestrian LED, eşsiz görünümü ve şık gövde dizaynıyla göz dolduruyor.

Sıcak beyaz, nötr ve soğuk beyaz renk seçenekleri, alüminyum gövdesi, 85 watt güç tüketimi, Pedestrian LED’in genel özellikleri. Tasarım olarak da çok çarpıcı bir etkiye sahip olan armatür, yenilikçi yapısı ile aydınlatma armatürleri arasında farkediliyor.

SpotLED
Philips LED aydınlatma sistemlerinin son teknoloji ürünü armatürlerinden biri olan SpotLED dekoratif minyatür dizaynıyla bar ve restoranlarda farklı ve geniş uygulama alanları sunuyor. Beyaz, mavi, yeşil, kırmızı ve amber renk seçenekleriyle SpotLED, iç mekan düzenlemelerinde mükemmel bir aydınlatma sağlayarak sofistike bir görüntü ve his yaratıyor. Değişken parlaklık özelliğiyle SpotLED, gece kulübü, disko ve bar gibi eğlence mekanlarında ilgi çekici ışık oyunlarının yapılması için ideal ışık kaynağı. Vitrinlerde, otel ve restoranlarda renkli aydınlatma efektleri yaratarak dikkat çekici dinamik ortamlar sunuyor. Homojen dağıttığı ışığıyla gözü yormadığı gibi, yeterli aydınlatmayı da sağlıyor.Spot LEDlerin yaydığı ışığın içinde kızılötesi ışınım bulunmadığı için, diğer ışık kaynakları gibi aydınlattığı yeri ısıtmıyor. Bu özellikleri nedeniyle soğuk ışık kaynakları olarak anılan spotLED, müzelerde, tekstil ve gıda reyonları aydınlatmasında da kullanılabiliyor.

LED teknolojisinin düşük enerji tüketimi ve yüksek verimlilik özellikleri ile estetiği bir arada sunan ürünlerinden SpotLED, özgün ve özgür tasarımlar sağlıyor. Kolayca monte edilebilir olması ve bakım gerektirmemesi onu benzerlerinin arasında bir adım öne çıkartıyor.

Tekli ve ikili spot seçenekleri bulunan SpotLED’in darbelere karşı dayanıklılığını ise alüminyum ve polikarbonat yapısı sağlıyor. Yeni dizayn alternatifleri sunan SpotLED mekan aydınlatmalarında yaratıcı tasarımlar arayanlar için ideal.

Flexible Tube LED
Philips LED Aydınlatma Sistemleri’nin pek çok ürün seçeneğinden biri olan Flexible tube LED esnek yapısı sayesinde her türlü formda kullanılabilir. Dekoratif minyatür tasarımı, Flexible Tube LED’in iç ve dış mekan uygulamalarında kolaylıkla kullanılabilmesini sağlıyor. Beyaz, mavi, yeşil, kırmızı, amber gibi renk seçenekleri iç ve dış mekan aydınlatmalarında farklı tasarım olanakları sağlıyor. 50.000 saate kadar çıkan uzun kullanım ömrü ve düşük enerji sarfiyatıyla Flexible Tube LED kullanım kolaylığı ve tasarımlar için yaratıcılık sağlıyor.Oldukça gelişmiş teknik özellikleri olan Flexible Tube LED, alüminyum profili sayesinde kolaylıkla monte edilebiliyor, silikon kaplamalı PVC tüp onu darbelere karşı dayanıklı hale getiriyor. Flexible tube LED’in bakım gerektirmiyor olması da onu tercih edilir kılan diğer bir özelliği.

Dekoratif şehir aydınlatması ve tabela aydınlatmalarında rahatlıkla kullanılabilen Flexible Tube LED, cafe, bar ve restoranlarda farklı çizgiler yakalanmasını sağlıyor. Esnek yapısı sayesinde her türlü yüzeyde kolay kullanım olanağı olan Flexible Tube LED, estetik görüntüsüyle tasarımlara özgürlük tanıyor.

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

Philips AydınlatmaPhilips Aydınlatma
A: Organize Sanayi Bölgesi 2.Cadde No:22 Yukarı Dudullu
İSTANBUL - Türkiye
T: 0216 522 18 47
F: 0216 522 18 35
W: www.philips.com

Bu firmanın yayınlanmış diğer ürünleri:

0039 Philips Dinamik Aydınlatma
0072 Philips Led Aydınlatma Sistemleri
0124 Philips “ArenaVision” Projektör Sistemi
0197 Philips Aydınlatma Led Aydınlatma Sistemleri II
0332 Philips MASTERColour CDM-R111
0374 Philips Celino Ofis Aydınlatması
0375 Philips Actilume Aydınlatma Kontrolü
0426 Philips Imageo LED Mum Işığı
0427 Philips Grazer LED
0479 Philips SpotOn LED Portatif Aydınlatma
0480 Philips AmbiScene
0585 Philips Efix Armatür Serisi
0638 Philips MASTER TL-D Eco Floresan Ampul Serisi
0734 Philips LivingColors
0784 Philips MASTER LED
0785 Philips MASTERcolor CDM Elite

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 4 / Sayfa 22

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48593 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!