PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 0259

Anahtar Kelimeler: Derz | Derz Dolgusu | Fayans | Seramik | Yapıştırıcı

Henkel – Ceresit Seramik & Fayans Yapıştırıcıları ve Derz Dolgularıİç ve dış mekânlarda kullanıldığında mekâna şıklık kazandıran seramik, fayans ve granit gibi malzemelerin yapıştırılmasında kullanılan ürünlerin kalitesi, bu kaplamaların dayanıklılığı ve uzun süre kullanımı açısından büyük önem taşıyor. Üretimde kaliteyi hedefleyen ve yıllara dayanan tecrübesiyle kendini değişen koşullara adapte etmeyi başarmış, hatta çoğu zaman değişimi kendi yaratmış bir şirket olan Henkel’ in ürün portföyünde çok çeşitli seramik ve fayans uygulaması ihtiyacına cevap verebilecek ürünler bulunuyor.

Henkel’in pazara sunduğu tüm seramik ve fayans yapıştırıcıları, Türk Henkel’in Tuzla fabrikasında Alman DIN normlarına uygun olarak üretiliyor.

Ceresit, uygulama yapılan zeminin, uygulama alanının özelliğine ve iç veya dış mekânda olmasına göre geliştirilmiş birçok ürünü bünyesinde barındırıyor.

Yüksek stabiliteye sahip CM 111 Beyaz Seramik ve Fayans Yapıştırıcı iç ve dış mekânlarda, yatay ve dikeyde seramik, fayans, çini, granit, cam mozaik gibi kaplamaların yapıştırılmasında kullanılırken, CM 11 rahat kullanım, suya ve dona dayanıklı olma özelliği ile bu kaplamaların mineral esaslı yüzeylere yapıştırılmasında kullanılıyor.

Elastik yapıştırıcı grubunda yer alan CM 117 Elastik Fayans, Seramik ve Doğal Taş Yapıştırma Harcı, iç mekânlarda fayans, seramik, porselen seramik, dekoratif tuğla gibi kaplamaların yapıştırılmasında uzun çalışma süresi sağlar ve kaymayı önler. CM 17 Elastik Porselen, Seramik Fayans ve Doğal Taş Yapıştırma Harcı özellikle geniş ebattaki kaplamaların iç ve dış mekânlarda mineral esaslı yüzeylere yapıştırılması için kullanılıyor.

CU 25 Kullanıma Hazır Fayans Yapıştırıcı, fayans, mozaik, seramik, dekor plakaları, ısı ve ses yalıtım plakalarının yapıştırılmasında kullanılıyor. CU 25, beton, eternit, alçı ve alçı levha, kartonpiyer, sandviç paneller, ahşap ve boyalı yüzeylerde de uygulanabiliyor.

CU 224 Hızlı Super Flex, Granit ve Doğal Taş Yapıştırıcısı, fayans, seramik, mermer, granit, suni ve doğal taş kaplamaların, iç ve dış mekânlarda yapıştırılmasında kullanılıyor. Hızlı kürleşme özelliği sayesinde geçici olarak kapatmaya olanak olmayan hastane, alışveriş merkezi gibi mekânların montaj, yenileme, tamirat çalışmalarında tercih ediliyor.

Tüm bu ürün gamının yanı sıra, ekonomik yapıştırma ihtiyaçları için Henkel, Fix Seramik ve Fayans Yapıştırma Harcı üretiyor.Derz Dolguları
Henkel, seramik, fayans ve granit gibi malzemelerin yapıştırılmasından sonra bu kaplamaların aralıklarının doldurulmasında kullanılacak derz dolgusu çeşitlerini de ürün gamında bulunduruyor.

Hızlı kürleşen, çatlama yapmayan CE 31 Çimento Esaslı Flex Seramik ve Fayans Derz Dolgusu, yatay ve dikeyde 0-5 mm genişlikte seramik ve fayans derzlerinin doldurulmasında kullanılıyor. CE 33 Çimento Esaslı Flex Renkli Seramik ve Fayans Derz Dolgusu, CE 31 ile aynı özelliklere sahip olmasının yanı sıra Sista Colorline antibakteriyel silikon renkleri ile de uyumlu 12 ayrı renk seçeneği olması dolayısıyla renkli seramik uygulamalarında tercih ediliyor.

İç ve dış mekânlarda kimyevi maddelerin kullanıldıkları alanlar için uygun bir ürün olan CE 144 Epoksi Derz Dolgusu, seramik, antrasit seramik, mozaik, cam mozaik ve porselen mozaik gibi malzemelerin 2–12 mm derz aralıklarının doldurulması için kullanılıyor.

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

Henkel Yapı Kimyasalları ve Profesyonel YapıştırıcılarHenkel Yapı Kimyasalları ve Profesyonel Yapıştırıcılar
A: Kayışdağı Cad. Karaman Çiftliği Yolu, Kar Plaza D Blok 34752 İçerenköy
İSTANBUL - Türkiye
T: 0800 261 63 16
T(opsiyonel): 0216 579 40 61
F: 0216 579 40 62
W: www.henkel-ua.com

Bu firmanın yayınlanmış diğer ürünleri:

0096 Henkel Poliüretan Su Yalıtım Kaplaması
0122 Henkel Su Yalıtım Ürünleri
0156 Henkel Derz Dolgu Renkleri ile Uyumlu Renk...
0229 Henkel Thomsit Tesviye Şapı
0302 Henkel Ceresit Panel Sistem Çözüm Seti
0364 Sista Nötr İnşaat ve Dış Cephe Silikonları
0405 Henkel Ceresit Cerepur Renkli ve Şeffaf Poliüretan Su Yalıt...
0520 Henkel Ceresit CM 17
0607 Henkel Kimyasal Dübel Ürünleri Pattex CF 800-CF 900-CF 1000
0669 Henkel Ceresit CT 84
0713 Henkel Flextec Teknolojisi
0767 Henkel Thomsit Yeni Endüstriyel Zemin Kaplamaları
0767A Henkel'den Thomsit Inno Serileri
1084 Ceresit CE 40 Aquastatik - Çimento Esaslı Elastik Derz Dolgusu

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 11 / Sayfa 7
Sayı 7 / Sayfa 7

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48689 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!