PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 0344

Anahtar Kelimeler: Bebek Odası | Çocuk Odası | Duvar Kağıdı | İllüstrasyon

MyWall - İstenilen Boyutta Özel Tasarım Duvar Kağıtları

Son yıllarda yurtdışında sıklıkla görülen, bir duvarın tamamını veya bir bölümünü etkileyici grafiklerle kaplama yaklaşımının öncülüğünü Türkiye’de MyWall yapıyor. Firmanın sitesindeki özgün görsellerden, istenilen boyutta ve dokuda duvar kağıdına dijital baskı siparişi verilebiliyor.

Doğa, bebek ve çocuk odası, sualtı, manzara, eski İstanbul, kutsal yerler, hayvanlar, uzay, mimari gibi tematik kategorilere ayrılmış 800’den fazla fotoğraf, resim ve illüstrasyondan oluşan arşiviyle geniş bir seçim yelpazesi sunuluyor. Firmanın internet sitesinde Kadir Çıtak, Mehmet Acar, Sadettin Aşkın ve Can Gürel’in fotoğraflarının yanı sıra, Gürbüz Doğan Ekşioğlu'nun çalışmaları da yer alıyor. MyWall tasarım ekibi geliştirmekte olduğu illustrasyonlar ile seçenekleri artırmaya devam ediyor.Projeye Özel Tasarım
MyWall ekibi özel projeler için yeni tasarım geliştirebiliyor veya varolan tasarımlar üzerinde boyut ve renk değişiklikleri yapabiliyor. Proje sahibinin getirebileceği fotoğraf, illüstrasyon ve resimleri istenilen şekilde uygulayıp projenin ihtiyaçlarına özgü boyutlarda baskı alabiliyor, farklı dokulu kağıtlar kullanabiliyor. Siparişten sonra bir hafta içinde baskılar gerçekleştirilerek rulo halinde teslim ediliyor.

Avantajları
• Görsel arşiv çok geniş.
• İstenilen boyutta baskı alınabiliyor.
• Hazır illüstrasyonların üzerinde değişiklik yapılabiliyor.
• Projeye özel tasarım geliştirilebiliyor.
• Düz veya derinlik kazandıran dokulu kağıt alternatifleri bulunuyor.
• Duvar kağıtları hızlı ve kolay uygulanıyor, gerekirse sökülebiliyor.

Malzeme
Baskılar için Alman malı, esneme yapmadığı için hızlı uygulanabilen, doğal malzemeden üretilen nonwoven veya kolay temizlenen vinyl kağıtlar kullanılıyor. UV kurutmalı baskı teknolojisi ve kaliteli mürekkepler sayesinde renklerin dayanıklılığı çok yüksek.

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

MyWall - Praksis Ltd. Şti.MyWall - Praksis Ltd. Şti.
A: Halaskargazi Cad. 245/251 D:7 34380 Şişli
İSTANBUL - Türkiye
T: 212 234 13 40
F: 212 234 12 41
W: www.mywall.com.tr

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 8 / Sayfa 100

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48521 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!