PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 0433

Anahtar Kelimeler: Anahtar | Aydınlatma | Aydınlatma Kontrolü | Otomasyon

RTM Elektronik - Sıva Altı RF Uzaktan Kumandalı Dimmer


RTM Elektronik, aydınlatma kontrolünün hem pratik hem de ekonomik bir şekilde yapılabilmesini sağlayan Sıva Altı RF Uzaktan Kumandalı Dimmer'i sektör profesyonelleri ve kullanıcılarla buluşturuyor.

RF Uzaktan Kumandalı Dimmer'in uygulama kolaylığı sayesinde inşaatı bitmiş bir binada elektrik tesisatını değiştirmeden sıva altı anahtarının yerine uzaktan kumandalı dimmeri kullanarak kolaylıkla aydınlatma kontrolü yapılabiliyor.
Karanlıktan korkan çocukların istedikleri zaman ışığı yataklarından açmaları ve kısmaları veya ışığı minimum seviyeye getirerek gece lambası olarak kullanmaları Sıva altı RF Uzaktan Kumandalı Dimmer ile mümkün oluyor.

Binalarda tesisatın kullanım için uygun olmadığı; yüksekte kalan bir anahtar, mobilyanın arkasında ulaşılması güç bir anahtarın olduğu durumlarda mekanı inşaat alanına çevirerek tesisatı yenilemek yerine Sıva Altı RF Uzaktan Kumandalı Dimmer'i kullanarak sorun pratik bir sekilde çözülebiliyor.RTM, akıllı ev otomasyon sistemi, elektronik balastlar, elektronik trafolar, uzaktan kumanda sistemleri, bar, restoran, tiyatro gibi mekanlar için çok kanallı ve senaryolu dimmerlerle aydınlatma konusunda profesyonel çözümler üretiyor.

Aydınlatma kontrolünde sektör profesyonelleri ve kullanıcılar için çözümler sunan RTM Elektronik'in Dimmer Ürünleri Lara Resort Otel'de bar, restoran ve genel aydınlatma kontrolü amacıyla kullanılarak, bu binada aydınlatma şiddetinin zamana göre değiştirilebilmesi imkanı sağlandı. Böylelikle bina içindeki mekanların atmosferine göre aydınlatma uygulanarak mekan ve ışık bütünlüğü sağlandı.

RTM Elektronik'in Dimmer Ürünleri'nin kullanıldığı Lara Resort Otel'de önceden hazırlanan çeşitli aydınlatma senaryoları uzaktan kumanda imkanı ile tek tuşla devreye alınabiliyor.

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

RTM Elektronik ve Elektrik Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti.RTM Elektronik ve Elektrik Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti.
A: Örnek Mah. Ali Fuat Cebesoy Cad. Yamaç Sok. No: 1 Ataşehir
İSTANBUL - Türkiye
T: 0216 470 46 01
F: 0216 470 46 05
W: www.rtmelektronik.com.tr

Bu firmanın yayınlanmış diğer ürünleri:

0285 RTM TELETASK Akıllı Ev ve Bina Otomasyon Sistemi Domotics
0285A RTM Elektronik TELETASK Akıllı Ev...
0285B RTM Elektronik TELETASK Akıllı Ev ve Bina Otomasyon Sistemi
1592 RTM Elektronik Bilgisayar ve Akıllı Telefonlara...

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 10 / Sayfa 69

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48595 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!