PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 0140B

Anahtar Kelimeler: Dekorasyon | Folyo | Tasarım

3M DI-NOC™ Dekoratif Folyo SerisiDekorasyonda yeni bir çözüm sunan 3M DINOC™ uygulandığı yüzeye ahşap, metal, mermer, taş, deri ve daha birçok materyalin görünümünü ve dokunma hissini kazandıran benzersiz bir ürün. 20 ürün grubunda 500 farklı desen sunan DI-NOC™ dekoratif folyo serisi mekanlara yepyeni bir atmosfer kazandırıyor.

100 yılı aşkın süredir dünyanın pek çok ülkesinde hayatı kolaylaştırıp pratik çözümler sunan, Post-it® Not ve ScotchBrite gibi herkesin bildiği ve kullandığı ürünlerin üreticisi, pek çok buluşun yaratıcısı 3M, bugün global pazarlarda tüketiciye 55.000'den fazla ürün sunuyor. 3M'in Türkiye'de dekorasyon ve renovasyon alanında başta mimarlar olmak üzere geniş bir profesyonel kitleye sunduğu DI-NOC™ Folyo Serisi pek çok açıdan devrim niteliği taşıyan özellikleriyle özel bir ürün.Özgün Tasarımlar
DI-NOC™ Folyo Serisi, eşsiz 3M™ Comply™ yapışkan teknolojisi sistemine sahip. Bu sistemde yapışkanın alt yüzeyinde yer alan hava kanalcıkları, hava çıkışını ve böylece folyonun yüzeye daha kolay ve hızlı uygulanmasını sağlıyor.

Yıllar içinde kanıtlanmış kalitesi ve performansıyla DI-NOC™, tasarım, uygulama ve kullanım sırasında pek çok avantaj sunuyor.• İç alan uygulamasının yanı sıra dış alan uygulamalarında da kullanılıyor.
• Geleneksel dekorasyon malzemeleri ile yaratamayacağınız kombinasyonları gerçekleştirme imkanı tanıyor.
• Üç boyutlu yüzeyler üzerinde uygulanabiliyor.
• MDF'den alüminyuma, alçı levhadan akriliğe kadar çok farklı yüzeylerin üzerinde kullanılabiliyor.
• Toz, moloz, gürültü gibi uygulama zorluklarını ortadan kaldırarak uygulama sırasında mekanın kullanıma kapatılmasını gerektirmiyor.
• İşçilik, lojistik ve zamandan tasarruf sağlıyor.
• İç alanda 12, dış alanda 4 yıla varan 3M garantisi ile sunuluyor. Bu garanti problemsiz sökülmeyi de kapsıyor.
• Isı farklılıkları, su, nem, kir, küf, sürtünme ve çizilmeye karşı dayanıklı.
• Antibakteriyel özelliğe sahip serileri özellikle hastane, laboratuar ya da restoran gibi hijyen koşullarının ön plana çıktığı yerlerde kullanılabiliyor.
• Yanmazlık standardı ve IMO (Uluslararası Denizcilik Organizasyonu) sertifikasına sahip.
• Kahve, süt, meyve suyu gibi içecek lekelerine karşı dayanıklılığı yapılan testlerle kanıtlanmış. Bakımı kolay, su ve deterjan ile temizlenebiliyor.

Doğal görünümlü ahşap, mermer, taş, deri, süet serilerinden metal görünümlü serilere kadar neredeyse sınırsız desen ve doku yelpazesine sahip olan DI-NOC™ ürünlerinin üzerine istenildiğinde her türlü dijital veya serigrafi baskı yapılabiliyor. Hastanelerden okullara, alışveriş merkezlerinden ofislere, ticaret merkezlerinden otellere, teknelerden toplu taşıma araçlarına, asansörlerden akaryakıt istasyonlarına, sinemalardan restoranlara kadar çok farklı alanlarda kullanılabiliyor. Masa ve tezgah yüzeylerinin, kapıların, duvarların, yer zeminlerinin ve eşyaların üzerine kaplanabilmesi sayesinde alt konstrüksiyon değişmeden sadece yüzeylerin yenilenmesi suretiyle mekanların yepyeni bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

DI-NOC™ hızlı ve pratik uygulama özelliği sayesinde tadilat süresini kısaltıyor ve özellikle ticari kurumlarda bu yüzden oluşacak iş günü kaybını en aza indirgiyor.

Birçok bilinen marka, sunduğu tüm bu avantajlar nedeniyle DI-NOC™ dekoratif folyo serisini tercih ediyor. Kısa bir süre önce Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde açılan Zone Lounge’un dekorasyonunda da ağırlıklı olarak DINOC™ kullanıldı. Daha önce YKM ve Kanyon’da açılan giyim ve kozmetik mağazası Harvey Nichols da, mağazalarında etkileyici bir atmosfer yaratmak için bu özel ürünü tercih ettiler.

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Bu ürünün diğer tanıtım sayfaları:

0140 3M DI-NOC™ Dekoratif Folyo Serisi
0140A 3M DI-NOC™ Dekoratif Folyo Serisi

Bu firmanın yayınlanmış diğer ürünleri:

0474 Nomad™ Paspas Sistemleri
0564 3M Dekorasyon Çözümleri
1184A 3M Ultra Şeffaf Folyo ile Cam Üzerinde Yaratıcı Tasarımlar
1412A 3M Fasara Dekoratif Cam Filmleri ile Etkileyici Mekanlar
1412B 3M Fasara Dekoratif Cam Filmleri ile Geleneksel...

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 11 / Sayfa 29
Sayı 10 / Sayfa 27

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48729 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!