PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 0614

Anahtar Kelimeler: Beyaz Eşya | Ev Aletleri | Paslanmaz Çelik | Su Isıtıcı

Siemens - DE21405 Elektrikli Ani Su IsıtıcısıSiemens 85 yıldır elektrikli ani su ısıtıcıları üreterek yaşam kalitesinin artması için çalışıyor. Elektrikli ani su ısıtıcıları başarı hikayesi 1920’li yıllarda Dresden yakınlarında başladı. 1950 yılında Traunreut’daki yeni araştırma ve üretim merkezi inşa edildi ve halen üretim burada devam ediyor.

Yaşam kalitesini arttıran, geleceğe yönelik üstün teknoloji içeren bu ürünler her geçen gün farklı modellerle hayatı kolaylaştırıyor. Geçmişte farklı örnekleri bulunan ve bir önceki teknolojiyle gazlı modellerinin kullanıldığı ani su ısıtıcıları şimdi elektrikli versiyonlarıyla daha güvenli ve pratik. Elektrik akımıyla sıcak su elde etmenin pek çok avantajı bulunuyor. Güvenli olmasının yanı sıra ani su ısıtıcıları, belli bir yere monte etme zorunluluğu olmadığı için kullanıcı odaklı, daha tasarruflu ve çevre dostu.

Siemens tasarımla buluşturduğu son teknolojiyi, sıcak suyu daha pratik bir yolla kullanıma sunan ani su ısıtıcısı modelini kullanıcıların beğenisine sunuyor. Elektrikli olması nedeniyle gaz kaçağı ve tüplü kullanımın getirdiği riskleri ortadan kaldıran Siemens DE21405 Ani Su Isıtıcısı, 30-50-60 derece ve “e” yani ekonomik konum kademesi ile enerji tasarrufu da sağlıyor. Ayrıca tüm su sertlik derecelerinde kullanılabilen ısıtıcı, 30-60 derece arası anında su ısıtma gücüne sahip. Siemens DE21405 Elektrikli Ani Su Isıtıcısı’nın kullanımı basit ve bir o kadar hızlı. İlk kez Siemens tarafından kullanılan CLICKFIX plus montaj tekniği sayesinde istenilen yere son derece rahat bir şekilde monte edilebiliyor. Siemens uzun borulardan dolayısıyla ısı kayıplarından tasarruf edebilmek için montajın banyoda hemen duşun ya da mutfakta evyenin yakınına yapılmasını tavsiye ediyor. Böylece su ısınana kadar soğuk su akması ve giderek kıymetlenen kullanım suyunun israf edilmesi engelleniyor.

Siemens Elektrikli Ani Su Isıtıcısı, merkezi ısıtma sistemi olmaması nedeniyle sıkıntı çeken kullanıcılara sıcak suyu ihtiyaç duyulan yerde kullanma imkanı veriyor. “Electronic comfort” elektrikli şofben panelindeki ayar düğmesi ile su sıcaklığı ayarlanıyor ve elektronik devreye girerek tam istenilen su sıcaklığı kolayca sağlanıyor. Siemens Elektrikli Ani Su Isıtıcısı, istenilen su sıcaklığı seçildikten sonra elektronik olarak istenilen ısıya ulaşıp sabit tutuyor. Bu elektronik sistem sayesinde önce suyu ısıtıp sonra istenilen ısıya düşürmek için soğuk suyla karıştırmak gibi pahalı ve uzun bir yöntemden kurtularak su ve elektrikten tasarruf ediliyor.

Siemens Elektrikli Ani Su Isıtıcısı’nın diğer çok önemli avantajı ise apartmanlarda kullanıldığında daire başına elektrik tüketiminin şeffaf bir şekilde tam olarak belirlenebilmesine olanak vermesi.

Paslanmaz çelik rezistanslı Siemens Elektrikli Ani Su Isıtıcısı modeli, hava kabarcığı ve kireçlenmeden etkilenmiyor. Kolay şekilde montaj yapabilmeyi sağlayan arka duvar plakası sayesinde ısıtıcı, 47,2x23,6x13,9 cm boyut ve 4,10 kg ağırlığıyla da çok az yer kaplıyor. Böylelikle cihaz nereye konulursa konsun etrafını değerlendirme imkanı da sunuyor. Ayrıca yeni Siemens Ani Su Isıtıcıları’nda üstten, alttan ve arkadan kablo bağlantı kurma imkanı da bulunuyor. Açık gri ön panelli ani su ısıtıcısı, şık kumanda paneli, kolay anlaşılır semboller ve ergonomik düğmelerle kullanımda rahatlık sunuyor.

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

Siemens Ev AletleriSiemens Ev Aletleri
A: Çakmak Mah. Balkan Cad. No: 51 80470 Ümraniye
İSTANBUL - Türkiye
T: 0216 528 90 00
T(opsiyonel): 444 66 88
F: 0216 528 99 99
W: www.siemensevaletleri.com

Bu firmanın yayınlanmış diğer ürünleri:

0016 Siemens CoolMedia Soğutucuları
0017 Siemens Vino Thek Şarap Dolabı
0100 Siemens Kurutma Makineleri
0101 Siemens A ve E Serisi Çamaşır Makineleri
0127 Asansörlü Ankastre Fırın: liftMatic
0128 Siemens Elektrik Süpürgeleri
0163 Siemens S Serisi Çamaşır Makineleri
0163A Siemens Ev Aletleri S Serisi Çamaşır Makineleri
0164 Siemens Ev Aletleri Porsche Serisi
0204 Siemens Ev Aletleri Leke Tutmayan Bulaşık Makinesi
0205 Siemens Ev Aletleri Gardırop Tipi No Frost Soğutucu
0277 Siemens touchSlider Cam Seramik Ocak
0326 Siemens Ev Teknolojisi Ankastre Ürünler Serisi
0385 Siemens Ev Aletleri X-Frost Buzdolapları
0421 Siemens Ev Aletleri Yeni Seri Bulaşık Makineleri
0422 Siemens Ev Aletleri Yeni Seri Çamaşır Makineleri
0482 Siemens a-Cool Serisi Soğutucular
0483 Siemens emotionLight Teknolojisi
0613 Siemens Kurutma Makineleri
0678 Siemens ergoCool Serisi Soğutucular
0679 Siemens jetMatic Serisi Bulaşık Makineleri
0720 Siemens blueTherm Kurutma Makinesi
0771 Siemens Zeolit® Kurulama Teknolojili Bulaşık Makinesi
1413 Siemens Ev Aletleri - Doğayı Tüketmeyen Akıllı Fikirler

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 14 / Sayfa 23

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48668 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!