PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 0648

Anahtar Kelimeler: Beyaz Eşya | Bulaşık Makinesi | Enerji Tasarrufu | Su Tasarrufu | Tasarım

Hotpoint Ariston’dan Yeni Bulaşık MakineleriAriston, Hotpoint-Ariston oluyor; kullanıcılar için sınırsız performansı garanti eden, yeni nesillerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek iddialı ve yenilikçi ürünleri sunmak için, İngiltere’nin öncü ve saygı duyulan markası Hotpoint ile Avrupa’da başarılarıyla kendisini kanıtlayan Ariston mirasının en ideal birleşimi gerçekleşiyor. Hotpoint-Ariston ürünleri mükemmel stiliyle kullanıcılara bekledikleri kusursuz performansın çok daha fazlasını ve en iyi konforu sağlamak için tasarlandı. Artık yenilikçi bulaşık makinelerinde beklentilerin tam karşılığı bulunabiliyor.

Hotpoint-Ariston Bulaşık Makineleri solo grubunda 3 programlıdan 12 programlıya, ankastrede 5 programlıdan 8 programlıya tam entegre veya yarı entegre olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Ürün Özellikleri:
• Sessiz Çalışma

Yeni Hotpoint-Ariston Bulaşık Makineleri yıkama performansından ödün vermeden gürültü kirliliğini önlemek için yeniden tasarlandı. Özellikle geceleri uyurken, çok daha sessiz çalışabilen yeni seride ses seviyesi 45 desibelin de altına iniyor.

• AAA Enerji Sınıfı
Hotpoint-Ariston Bulaşık Makineleri yıkama performansı, enerji tüketimi ve kurutma verimliliği açısından “AAA (toleranssız)” enerji sınıfına sahip. Böylece, hem çevre kaynaklarının korunmasına katkıda bulunuyor hem de en iyi performansı sunuyor.
• Flexipower Motor
Yeni jenerasyon bulaşık makineleri için hem bir otomobilin motoru gibi esnek hem de ihtiyaç olduğunda daha güçlü çalışabilen bir motor geliştirildi. Flexipower motor hızını ve basıncını kullanıcının yıkama ihtiyaçlarına göre adapte edebiliyor.

• Sensör Sistemi
Flexipower motor özel sensör sistemiyle çalışıyor ve en gelişmiş teknolojiyi kullanarak bulaşıklardaki kirlilik miktarını tespit ediyor. Bulaşık makinesi en etkin temizlik için gerekli su miktarını, program süresini ve durulama süresini ayarlıyor. Her yıkamada en mükemmel sonuç, minimum su ve enerji tüketimi ile garantilenmiş oluyor.

• Dual-Space Raf Sistemi
Dual-Space Sistemi sayesinde ise üst sepet doluyken bile rahatça yukarı aşağı hareket edebiliyor. Böylece, alt sepette büyük boyutlardaki (tencere ve tava gibi) bulaşıklar için ekstra yer açma esnekliği sağlanıyor.

• Multi Sistem Sepetler
Hareketli ve katlanabilen raflar sayesinde bulaşıkların cinsine göre daha uygun bir kullanım alanı sağlanıyor. Tencereler ve tabaklar daha rahat yerleştirilebiliyor.Özel Programlar:
• Günlük 60 Dakika Programı

6-9 kişilik yemek takımları için geliştirilen en ideal yıkama programı sayesinde sadece 60 dakika gibi bir sürede bulaşıklar özenle yıkanıyor.

• Yarım Yük
Az miktarda bulaşık yıkamak istenilen durumlarda bulaşık miktarına göre gerekli deterjan ve su miktarı ayarlanıyor. Böylece hızlı ve ekonomik yıkama gerçekleşiyor.

• Hızlı 25 Dakika
Çok kirli olmayan bulaşıklar için tasarlanan bu özel program sayesinde günlük az kirli bulaşıklar 25 dakikada yıkanarak zaman kazanılabiliyor. Böylece, hem zamandan hem de su ve enerjiden tasarruf ediliyor.

• Duo Yıkama
Bu program sayesinde aynı yıkama programı içinde üst sepette kristaller özenle korunacak şekilde hassas fakat etkili bir su basıncı ile yıkanırken, alt sepette ise en kirli tencere ve tavaları tüm kirlerinden arındıracak kadar kuvvetli bir şekilde yıkama yapılabiliyor.

• Bebek Programı
Bebeklerin tüm biberon ve diğer yemek kaplarının en iyi şekilde yıkanıp temizlenmesi için tasarlanan programda bulaşıkların tüm bakterilerden tamamen arındırıldığı Torino Üniversitesi tarafından da sertifikalandırıldı.

• Kristal Programı
Narin cam bardaklar ve özel ince malzemeden yapılan yemek takımları hassas bir şekilde fakat etkili bir su basıncıyla özenle yıkanıyor.

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

Indesit CompanyIndesit Company
A: Balmumcu Cad. Karahasan Sok No:15 34349 Beşiktaş
İSTANBUL - Türkiye
T: 0212 355 53 83
F: 0212 212 98 90
W: www.ariston.com.tr

Bu firmanın yayınlanmış diğer ürünleri:

0132 Ariston Buzdolapları
0172 Indesit Company Ariston Aqualtis...
0207 Indesit Company Ariston Experience Serisi Fırınlar
0207A Indesit Company Ariston Experience Serisi Fırınlar
0207B Ariston Yeni Experience Serisi
0280 Ariston 4’ü Bir Arada Deterjana Uyumlu Bulaşık Makinesi
0324 Indesit Company ARISTON Experience Serisi’nden 48 cm Fırın
0381 Ariston Buzdolapları
0418 Indesit Moon
0681 Hotpoint-Ariston’dan 4 Kapılı Kombi Buzdolabı: Quadrio
0781 Hotpoint Ariston Gardırop Tipi İnox Buzdolabı
0841 Hotpoint - Ariston'dan Openspace
0879 Indesit Prime

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 14 / Sayfa 100

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48545 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!