RAF Ürün Kodu 0681

Anahtar Kelimeler: Beyaz Eşya | Buzdolabı | Enerji Tasarrufu | Konfor | Tasarım

Hotpoint-Ariston’dan 4 Kapılı Kombi Buzdolabı: Quadrio

Ariston, Hotpoint-Ariston oluyor; kullanıcılar için sınırsız performansı garanti eden, yeni nesillerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek iddialı ve yenilikçi ürünleri sunmak için, İngiltere’nin öncü ve saygı duyulan markası Hotpoint ile Avrupa’da başarılarıyla kendisini kanıtlayan Ariston mirasının en ideal birleşimi gerçekleşiyor.

Hotpoint-Ariston ürünleri mükemmel stiliyle kullanıcılar bekledikleri kusursuz performansın çok daha fazlasını ve en iyi konforu sağlamak için tasarlandı. Buradan hareketle kullanıcıyla buluşan Hotpoint- Ariston’un yeni dört kapılı buzdolabı Quadrio, benzersiz tasarımı, kullanım kolaylığı ve çevreci oluşuyla dikkat çekiyor.

Yeni Quadrio dört kapılı buzdolabı dört kat daha konforlu ve esnek. Dikkat çekici tasarımının yanı sıra esnek kullanım sağlayan geniş hacmi Quadrio’yu diğerlerinden farklı kılıyor.Yeni nesil Hotpoint-Ariston dört kapılı buzdolaplarında ön plana çıkan özellikler;
• Konfor ve Stil:
Quadrio, orijinal dizaynı ve kendine has stili ile yeniliği yansıtan 70 cm. genişlikteki ilk dört kapılı buzdolabı. Yuvarlatılmış kenarlar, çekici uzun tutma kolları, metal gölgeler ve hiçbir detay atlanmamış simetrik tasarım: Quadrio, piyasada benzeri olmayan, mutfaklarda yıldız olabilecek bir buzdolabı olarak tasarlandı.
• 4 Kat Esneklik ve Konfor:
Quadrio sadece tasarımıyla değil, aynı zamanda esneklik ve ergonomik konforlu tasarımı ile dikkat çekiyor.
Maksimum esneklik için hem soğutucu hem dondurucu bölmeler birbirinden bağımsız olarak ikiye ayrılıyor. Böylece, buzdolabındaki gıdalar istenildiği gibi düzenleniyor. Aranılan gıdalar rahatlıkla bulunuyor. Kendine has iç ve dış tasarımı ile ön plana çıkan dört kapılı Quadrio Buzdolabı, estetik görüntüsünün yanı sıra kullanım kolaylığı sağlayan iç aksesuarlarıyla da ayrıcalığını ortaya koyuyor. Teneke kutulu içecekler ve şişeler için düşünülmüş zarif aksesuarlar sayesinde dolabın iç hacmi daha etkin bir şekilde kullanılıyor. Üst dondurucu çekmesindeki buzmatik ile, kulp kolayca çevrilerek küp şeklinde buzlar elde ediliyor.

• 4 kat daha fazla tazelik:
Gelişmiş no-frost teknolojisiyle, buzdolabının içindeki hava dolaşımı optimize ediliyor ve dondurucuda buzlanma oluşumu engelleniyor. Gıdalar, normalden daha uzun süreli muhafaza edilebiliyor. Sebzelik ve meyvelik bölmelerinin %20 daha geniş olması, hijyen ve tazelikten ödün vermeden kullanıcının haftalık ihtiyacı olan sebzeyi ve meyveyi muhafaza edebilmesini sağlıyor. Özel aktif nem kontrolü ile sebze ve meyvelerin nem kontrolü sağlanıyor. Bu özel sistem, hava dolaşımını ve nemlilik seviyesini optimum olacak şekilde ayarlıyor ve kontrol ediyor.
• 4 Kapıda %50 Enerji Tasarrufu:
Dört kapılı Quadrio, birbirinden bağımsız olarak açılan iki kapı ve iki çekmece olmak üzere toplam dört ayrı bölümden oluştuğu için enerji tasarrufu maksimum düzeyde. Kullanıcı sadece ihtiyaç olan kapağı veya çekmeceyi açarak, normal iki kapılı buzdolaplarına göre %50’ye varan enerji tasarrufu* sağlıyor. Üstelik, en az enerji sarf edecek şekilde tasarlanan yeni nesil buzdolapları performanstan ödün vermeyerek çalışıyor ve A Enerji Sınıfı’na sahip.
*Perugia Üniversitesi, Endüstriyel Mühendislik Departmanı tarafından Aralık 2007’de test edilmiştir.

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

Indesit CompanyIndesit Company
A: Balmumcu Cad. Karahasan Sok No:15 34349 Beşiktaş
İSTANBUL - Türkiye
T: 0212 355 53 83
F: 0212 212 98 90
W: www.ariston.com.tr

Bu firmanın yayınlanmış diğer ürünleri:

0132 Ariston Buzdolapları
0172 Indesit Company Ariston Aqualtis...
0207 Indesit Company Ariston Experience Serisi Fırınlar
0207A Indesit Company Ariston Experience Serisi Fırınlar
0207B Ariston Yeni Experience Serisi
0280 Ariston 4’ü Bir Arada Deterjana Uyumlu Bulaşık Makinesi
0324 Indesit Company ARISTON Experience Serisi’nden 48 cm Fırın
0381 Ariston Buzdolapları
0418 Indesit Moon
0648 Hotpoint Ariston’dan Yeni Bulaşık Makineleri
0781 Hotpoint Ariston Gardırop Tipi İnox Buzdolabı
0841 Hotpoint - Ariston'dan Openspace
0879 Indesit Prime

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 15 / Sayfa 26

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48531 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!