PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 0702C

Anahtar Kelimeler: Anahtar Serisi | Priz | Tasarım | Aydınlatma Anahtarı | Merkezi Kontrol

Berker - Instabus KNX/EIB ve Anahtar-Priz Serileri1919 yılından beri güçlü Alman teknolojisi ve özel tasarımlarıyla alanının lider firmalarından biri olan Berker, zevki kaliteyle birleştirerek fark yaratıyor. Berker Instabus KNX/EIB, elektrikli cihazları bir çift kablo ile birbirine bağlayan akıllı bir sistem. Bu sistem sayesinde çok sayıda cihaz aynı anda yönetilebiliyor. Tek kontrol ekranından ya da bir-iki akıllı düğme ile (Ör: B.IQ ve TS Sensor) hem ışığı, hem ısıtma cihazlarını, hem jaluziyi, hem alarm tesisatını aynı kolaylıkla kullanmak mümkün. İstenildiğinde, cihazların işlev ve durumları PC veya Palm üzerinden de çağırabiliyor ve kontrol edilebiliyor. Ayrıca evin belli bölümlerine kendi ihtiyacını kendisinin sağlaması öğretilebiliyor. Ev, sensörler yardımıyla havanın iyi mi, kötü mü olduğunu kendisi anlıyor, gerekli gördüğünde panjurları kendiliğinden indiriyor.


B.IQ

B.IQ

Berker B.IQ akıllı evi çok daha kolay bir şekilde kontrol edebilmeyi sağlıyor. Instabus KNX/EIB sisteminin dört farklı fonksiyon elemanını sadece tek bir kumanda ünitesinde kombine etmek mümkün: Termostat, bilgi ekranı, dokunmatik sensör, ışık düzenleri zamanlayıcısı ve diğer uygulamalar, değişen isteklere kolayca ve herhangi bir yazılıma gerek olmadan herkesin yapabileceği kadar kolay şekilde adapte edilebiliyor. Diğer taraftan oldukça akılcı detaylar bulunuyor, örneğin şeffaf yazı paneli, yan taraflarda bulunan ve her biri etkin durumdaki fonksiyonları gösteren LED lambaları ve düz metinler aracılığıyla iletişim kuran ekran belli bir alışma döneminden sonra kolayca çıkartılabiliyor.


B.IQ ve TS Sensor (RTR)

TS Sensor (RTR)

Teknolojinin derinliğini kullanım kolaylığı ile birliktesunmak bir sanat ve yeni Berker TS Sensor bunun kusursuz bir yansıması. Bu pürüzsüz, neredeyse tamamen duvarla bütünleşmiş ve isteğe göre üzerine istenilen şekilde yazı veya simge eklenebilen cam yüzeyin altında sekiz farklı işlev saklı. Işığı, jaluzileri, panjurları ve çok daha fazlasını kumanda etmek için yalnızca tek bir dokunuş yeterli. Bu haliyle olabildiğince fazla sayıda imkan sunmakla birlikte, bir o kadar da kompakt ölçülerde.

Anahtar - Prizler
Berker, 1919 yılından beri anahtar üretmekte olup hep aynı çizgide kalmaya özen gösteren bir yapıya sahip. Dolayısıyla anahtar prizde birçok sıradışı ürün yelpazesine rastlamak mümkün:


Berker K.5 ve Berker B.7 Glass

Berker B.7 Glass
Şık cam çerçeve, çok özel detaylar, klasik biçimi ve kaliteli camın birlikteliği ile B.7, oturma mekânlarına çok özel bir çekicilik kazandırıyor. Çünkü duru tasarım pek çok farklı stildeki düzene mükemmel şekilde uyum sağlıyor.

Berker K.5
Mat parıltılı paslanmaz çelik. Özel, nitelikli malzeme ve keskin hatlı, sade kombinasyonuyla yüksek tasarım kalitesinin değerini bilenler için en uygun seçim.


Berker Glasserie ve Berker Palazzo

Berker Glasserie

Büyüleyici ve görkemli Berker Glasserie, tasarımı ve malzemeyi benzersiz bir kombinasyonda bütünleştiriyor. Bauhaus ekolünün estetiği ve gerçek camın şeffaflığı ister restore edilmiş eski yapılarda, isterse de modern yeni yapılarda olsun, kendine has stili ile ortam dekorasyonu isteklerine mükemmel bir uyum gösteriyor.

Berker Palazzo
Klasik ve lüks ambiyansa yönelik taleplerde, mermer veya maun ağacı efekti verilmiş yüzeyi ve 24 karat altın kaplı süs halkaları ile özel mekanları tamamlıyor.

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

Berker Elektronik Ürünleri ve Akıllı Ev Otomasyon Sistemleri Ticaret Limited ŞirketiBerker Elektronik Ürünleri ve Akıllı Ev Otomasyon Sistemleri Ticaret Limited Şirketi
A: Derya Sokak No: 7/4, Moğulkoç İş Merkezi, 34734 Sahrayıcedit, Kozyatağı, Kadıköy
İSTANBUL - Türkiye
T: 0216 386 64 16
F: 0216 478 64 24
W: www.berker.com

Bu ürünün diğer tanıtım sayfaları:

0702 Berker Anahtar Serileri
0702A Berker Instabus KNX/EIB ve Anahtar Serileri
0702B Berker Instabus KNX/EIB ve Anahtar Serileri
0702D Berker Instabus KNX/EIB ve Anahtar-Priz Serileri

Bu firmanın yayınlanmış diğer ürünleri:

0823 Berker Ev ve Bina Otomasyonları
0990 Berker Klasik Anahtar Serileri
0990B Berker Klasik Anahtar Serileri
0990C Klasik Anahtar Serileri
0990D Berker - Klasik Anahtar Serileri
0990E Berker - Klasik Anahtar Serileri
1318 Berker Radio Touch
1318A Berker Radio Touch

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 24 / Sayfa 75
Sayı 21 / Sayfa 49

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48762 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!