PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 1045

Anahtar Kelimeler: Ahşap Kaplama | Çelik | İç Kapı | Kapı | Teknolojik

Dortek - Bütünleşik İç Kapı Çelik Kapı ÇözümleriDortek, kapıyı tasarlarken, sadece mekânları ayırmaya yarayan bir ayraç olarak değil aynı zamanda bir dekorasyon unsuru ve mobilya malzemesi olarak ele alıyor. Bir mekana adım atmadan o mekana kişilik katan, yaşayan insana dair ilk izlenimi kapıların verdiği anlayışından yola çıkıyor.


Tasarım ve işlevsellikte sınırları ortadan kaldıran Dortek, monoblok-dolu teknolojisi sayesinde üstün nitelikli ağaç lifleri ile kalınlığı gerektiğinde 70 mm'ye ulaşan tek parça halinde kapı üretimi gerçekleştirebiliyor.

Dortek, amaçlarına uygun olarak farklı renklerle ve tasarımlarla bütünleştirdiği 11 ayrı İç Kapı Serisi'ni perakende ürün gamı içerisinde standart olarak tüketiciye sunuyor. 150'den fazla model alternatifi, farklı kaplama seçenekleri ile 37 ayrı renkle çalışılıyor. Endüstriyel ahşap kaplama, UV lake boya, renkli lake, ahşap desenli PVC kaplama ve doğal ahşap kaplama teknolojileri uygulanabiliyor. Güvenlik gereksinimi olan daire giriş noktalarında, 4 farklı güvenlik platformu ile çözüm sunuluyor. Sparta5, Sparta8 AT3 ve Bi-Elettra Security serisi çelik kapılarda, iç mekanlar için seçilen kapı modelleri, çelik kapı iç yüzeyine de uygulanabiliyor.

Kapı yüzeyinde seçilen kaplamanın teknolojik gereksinimlerine uygun olarak tasarlanan her bir kapı modeli, farklı açılım ve uygulama seçenekleri geliştirilirken son derece titizlikle çalışılıyor. Seçilen herhangi bir tek kanatlı kapı modeli, aynı zamanda çelik kapı giydirmesi, katlanır kapı, içten/dıştan sürme kapı olarak da çalışılabiliyor. Mekânın farklı noktalarında, değişik açılım alternatifleri ile talep edilen model seçenekleri, ortak bir tasarım yaklaşımı ile ele alınıyor, bütünsel bir bakış açısıyla tasarımcıların beğenisine sunuluyor.

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

DortekDortek
A: Alemdağ Caddesi No: 46 Masaldan İş Merkezi D Blok Kat 1 Büyükçamlıca
İSTANBUL - Türkiye
T: 0216 412 40 35
F: 0216 412 40 45
W: www.dortek.com.tr

Bu firmanın yayınlanmış diğer ürünleri:

0046 Dortek Çelik Kapı
1010 Dortek Yangın Dayanımlı ve Ses Yalıtımlı Kapı Çözümleri
1125 Dortek'ten Yeni Cam Kapı Çözümü: Glazio
1125A Dortek'ten Cam Kapı Çözümü: Glazio
1361 Dortek'ten Yeni Seri CURVADO

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 25 / Sayfa 41

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48706 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!