PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 1122

Anahtar Kelimeler: Ahşap | Parke | Su Bazlı | Vernik

Raykon by Jansen - Acryl Holzsiegel Su Bazlı Parke VerniğiAvrupa'da insan sağlığını ön planda tutan yaşam tarzı, dekorasyonda da etkisini göstermiş ve doğal malzemelerin, özellikle ahşabın kullanımı ciddi boyutta artmış. Bu trend ülkemizde de etkisini göstermeye başlamış. Dekorasyonda kullanılan doğal malzemelerin korunması için ise çevreye ve insan sağlığına duyarlı ürünlere talep giderek artıyor.

Almanya'nın önde gelen ahşap vernikleri üreticisi olan Jansen, su bazlı vernik teknolojisinin en üst kalite düzeyindeki ürünleri Raykon by Jansen ile Türk tüketicisinin beğenisine sunuyor. Bu ürünlerden biri de Acryl Holzsiegel su bazlı parke verniği.

Su ile inceltilen, tek kompenantlı, poliüretan katkılı olan ürün, kokusuz olma özelliğiyle yaşanan mekanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Darbelere ve kimyasal maddelere dayanımı son derece yüksek olan Acryl Holzsiegel zeminde sararma yapmıyor. Ürünün bir diğer özelliği ise dolgu verniği gerektirmemesi. Su ile inceltilerek tatbik edilen ürün, ilk katta aynı zamanda dolgu verniği görevi yapıyor. Tam kurumasını yapmış sentetik verniklerin üzerine uygulanabilmesi, sistre arzu etmeyip yenileme isteyen tüketiciler tarafından da tercih sebebi oluyor.

Yüksek darbe dayanımı sayesinde ürün, masa, sandalye, lambiri, duvar rafları, duvar kaplamaları gibi iç mekanlarda kullanılan tüm ahşap malzemelerin korunmasında mükemmel sonuç veriyor.

Aynı zamanda hobi işlerinde dekoratif amaçlı olarak kullanılan ahşap objelerin de verniklenmesinde tercih edilen ürün, ahşap objeye naturel bir görünüm sağlıyor.

Avrupa birliği kalite ve insan sağlığı standartlarına haiz olan Acryl Holzsiegel, bunu Acryl Holzsiegel "Der Blaue Engel" sertifikası ile de tescillemiş. Parlak ve yarı mat seçeneklerini tüketicilerin tercihine sunuyor.

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

Çapaş Çavuşoğlu & RaykonÇapaş Çavuşoğlu & Raykon
A: Yeşilce Mah. Emektar Sok.No:5 Mat Group Plaza 4.Kat 4.Levent Oto San.Sitesi 34418 Kağıthane
İSTANBUL - Türkiye
T: 0212 270 30 01
F: 0212 270 30 21
W: www.raykon.com.tr

Bu firmanın yayınlanmış diğer ürünleri:

0104 Raykon by Jansen Aqua Compactlasur ...
0104A Raykon by Jansen Aqua Compactlasur...
1334 Raykon by Jansen - Su Bazlı Vernikli Ahşap Koruyucularda...
1334A Raykon by Jansen Su Bazlı Vernikli Ahşap Koruyucularda...
1334C Su Bazlı Vernikli Ahşap Koruyucularda Yeni Teknoloji
1523 Raykon by Jansen Yağ Bazlı Ahşap Zemin Koruyucu

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 26 / Sayfa 137

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48639 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!