PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 1099

Anahtar Kelimeler: Banyo | Banyo Aksesuarları | Banyo Mobilyası | Banyo Dolabı | Banyo Sistemi

Casablanca'dan INDA Banyo Aksesuarları ve Banyo DolaplarıCasablanca, rezidanslar, konut projeleri, otel ve alışveriş merkezleri, büro binaları, evler gibi projelere dünyanın seçkin markalarından INDA Banyo Aksesuarları ve INDA Banyo Dolapları'nı sunuyor.

INDA, 1944'te kurulduğu günden beri İtalya'nın ve Avrupa'nın en kaliteli tasarım banyo ürünlerini yüksek kapasiteli üretim tesislerinde üreterek projelere sunuyor.

Türkiye'de lüks otellerde 25 yıldır kullanılmakta olan ürünleriyle INDA, Avrupa banyo dolabı sektörünün lideri ve ISO 9001, TÜF, CE, CLASSE II, IMQ kalite sertifikalarına sahip. INDA Peter banyo mobilyalarının parlak tezgaha entegre mineral mermer lavabosu şıklık ve kolay temizliği sağlıyor, dar banyolara geniş lavabosu ile kullanım konforu sunuyor. Boy dolapları farklı renklerde ve büyüklükte kombine edilebiliyor, kişisel kullanıma göre düzenleniyor.

Yeni renk alternatifleriyle INDA dolaplar dar mekanlara yandan armatür takılan alternatifleriyle geniş lavabo kullanımı olanağı sunuyor. 40 farklı tezgah alternatifi ile INDA dolaplar banyo tasarımını daha yaratıcı kılıyor. Lavabo alternatiflerinin çok olması dar ve geniş tüm banyolara uygun çözümler sağlıyor, mimarı ve müşteriyi banyo tasarımında özgür kılıyor. Kullanışlı ve estetik dolap çözümlerini uygun tasarımda aksesuarlarla tamamlıyor. İstenirse mekanı bölen, iki yönlü kullanılan boy dolap seçenekleri bulunuyor. INDA'da Ada banyo dolapları da tasarlanıyor. Ada banyo dolaplarının bir yönü lavabo dolabı olarak, diğer yönü ise makyaj masası olarak kullanılıyor. INDA Ada banyo doapları boyut ve lavabo seçenekleri ile her mekanda uygulanabiliyor.

Milano aksesuar serisi loft tarzını doğal taşla birleştiriyor, duvara monte ve tezgah üstü alternatifleri de bulunuyor. Milano aksesuarların yuvarlak hatları birçok tasarıma uyum sağlıyor. Lea aksesuar serisi ise köşeli hatlarıyla yeni ve modern bir görünüm sağlıyor. Uzun havluluğu otel ve rezidans duş kapılarında hem kulp hem de havluluk olarak kullanılabiliyor.

INDA seçkin malzemeleri ve en geniş modül seçeneği ile banyo dolabı sektörüne geniş ürün yelpazesi sunuyor. Aksesuarlarının tasarım ve kalitesiyle de öncü marka olarak Avrupa banyo aksesuarları pazarında lider konumuyla yepyeni tasarımlara imza atıyor.

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

Casablanca Kurt Yapı İnsaat Tekstil San.Tic.Ltd.Şti.Casablanca Kurt Yapı İnsaat Tekstil San.Tic.Ltd.Şti.
A: Recep Peker Cad. No:9 Kızıltoprak
İSTANBUL - Türkiye
T: 0216 418 15 13
F: 0216 418 13 96
W: www.banyo.net

Bu firmanın yayınlanmış diğer ürünleri:

0643 Alape Lavabolar ve BETTEFLOOR Duş Tekneleri
0755 Casablanca Bette Titanyum/Çelik Emaye Küvet ve Duş Tekneleri
1062 Casablanca'dan Zucchetti ve Kos
1175 Yeni Bette Silhouette Serisi Free-Standing...
1175A Bette Renkli Lavabo ve Küvetler
1211 INDA Spazio Banyo Sistemi ve Casta Aksesuar
1309 Casablanca'dan Zucchetti.KOS Morphing ve Faraway Serileri

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 26 / Sayfa 77

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48631 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!