PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 0728B

Anahtar Kelimeler: Banyo | Gömme Rezervuar | Islak Mekan | Klozet | Rezervuar

Geberit Rezervuar Kumanda KapaklarıGöz Alıcı Kumanda Kapakları
Geberit, hijyenik montaj teknolojisi alanında Avrupa piyasasının rakipsiz lideri. 1874'ten bu yana adı kalite, kullanışlı montaj ve teknik uzmanlık becerisi ile eş anlamlı olmuş. Bu kumanda kapakları çift kademeli olup, metal malzemeden üretilmiş. "Sigma50" ve "Sigma20" serilerinde renk alternatifleri oldukça fazla. Sigma50 model kapakları, beyaz, siyah, pergamon, cam, yeşil saten olarak hazır olarak alınabiliyor, fakat dilenirse içi boş olarak alınıp kişinin kendi zevk ve arzusuna göre içi, ahşap, seramik, tekstil vs... ile kaplanabiliyor. Bu imkan kullanıcılara banyolarında sonsuz seçim yapma imkanı sağlıyor.

Can Alıcı Noktaya Gelmek
Bir kumanda kapağı, Sigma10'dan daha net ve daha mütevazı olamaz. Küçük bir banyo, asma tip klozet, bir gömme rezervuar ve bu kumanda kapağıyla daha ferah ve daha modern görünüyor.

Güzel ve Mütevazı
Zarif Sigma20 modelinin üzerindeki dairelerin sadeliği, renk ve yüzeylerde mütevazı tasarımı çevre dostu su tasarrufu fonksiyonuyla birleştiriyor. Yaratıcı mat krom kaplamalı halkalar kusursuz tasarımlı bir görünüm sağlıyor. Su tasarrufu da mükemmelleştiriyor.

Tam Ayrıcalık ve Özgünlük
Sigma50 kumanda kapağı, banyoları kişiselleştirmeyi ve üzerinde son bir rötuş yapmayı sağlıyor. Kullanıcı sadece kaplama için kullanılacak malzemeyi seçiyor. Sigma50 kumanda kapağının beyaz, siyah, pergamon, satine yeşil cam, füme cam ve desenli beyaz cam seçenekleri mevcut. Her özgün banyo dekoruna şık bir şekilde uyuyor. Sigma kapakların her üç modeli de daha önceden satın alınmış olunan Dizayn Model (küçük kapaklı) Geberit rezervuarlarına monte edilebiliyor.

Dizayn Serisi
Sınırsız Yaratıcı Olanaklar
Asma tip bir klozet ve bir gömme rezervuar ile hayallerdeki banyoyu gerçekleştirmek için sayısız olanak var. Geberit'in duvar önüne montajı yapılan kumanda kapakları tarz ve kaliteyi birleştirip her zevke uygun çözümler sunuyor. Kumanda kapaklarının her biri Geberit'in önden kumandalı gömme rezervuarlarında kullanıma uygun. Kombifix ve Duofix tesisat elemanları, dünyanın dört bir yanındaki tuvalet, banyo ve genel mekanlardaki montajlarda milyonlarca defa monte edilen gömme rezervuarlar için birer çözüm. Bir Geberit gömme rezervuarı sadece hızlı bir şekilde tesis edilmekle kalmıyor, bakım için de kolay erişim sağlıyor.

Modaya Uygun Deşarj
Geberit dizayn serisi kapaklar özgüven ve netlik yansıtıyor. İndirgenmiş tasarımlar modaya uygun bir banyoya göre tasarlanmış. Kumanda kapakları iki çeşit malzemede mevcut: Metal ve plastik. Banyolara en uygun versiyonun seçilebilmesi için her iki malzeme de eşit derecede yüksek kalitede üretilmiş. Deşarj tipi tamamen isteğe göre de seçilebiliyor. Dolayısıyla, tek kademeli bir kumanda kapağı ile iki kademeli bir kumanda kapağı arasında seçim yapılabiliyor. İkinci seçenek ise bir büyük ve bir de küçük deşarj arasında seçim yapmayı sağlıyor. Büyük deşarjın standart bir altı litrelik ayarı varken küçük deşarj seçeneği ise üç litre suya göre ayarlı. Küçük deşarj seçildiğinde sadece paradan tasarruf etmekle kalınmıyor çevre de korunuyor.

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

Geberit Tesisat Sistemleri Ticaret Ltd.Geberit Tesisat Sistemleri Ticaret Ltd.
A: Koşuyolu Cd. No.33 Kadıköy 34718
İSTANBUL - Türkiye
T: 0 216 340 82 73
F: 0216 340 82 79
W: www.geberit.com.tr

Bu ürünün diğer tanıtım sayfaları:

0728 Geberit - Rezervuar Kumanda Kapakları
0728A Geberit Rezervuar Kumanda Kapakları

Bu firmanın yayınlanmış diğer ürünleri:

0035 Geberit DCW 8000 Asılı Klozet
0035A Geberit DWC 8000
0459 Geberit Gömme Rezervuar Setleri
0534 Geberit Pluvia Sifonik Çatı Drenaj Sistemi
0534A Geberit Pluvia® Sifonik Çatı Drenaj Sistemi
0534B Geberit Pluvia® Sifonik Çatı Drenaj Sistemi
0534C Geberit Pluvia - Çatı Drenaj Sistemi
0569 Geberit Public Fotoselli Bataryalar
1102 Geberit'ten Duşlu Tuvalet
1170 Geberit Gömme Rezervuarları Dizayn Serisi
1170A Dizayn Serisi Geberit Gömme Rezervuarları
1264 Geberit - Monolith
1264A Geberit Monolith - Her Banyo İçin Mimari Tasarım
1264B Geberit Monolith
1314 Geberit - Duvardan Girişli Duş Elemanı
1374 Geberit - DuoFresh
1374A Geberit DuoFresh Yenilikçi Koku Giderme Sistemi
1509 Geberit Sigma80
1554 Geberit Sigma50 ile Kişiye Özel Çözümler
1613 Geberit Duş Elemanı

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 27 / Sayfa 26

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48767 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!