PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 1366

Anahtar Kelimeler: Kapı | Sanayi Kapısı | Sanayi

İkon Sanayi KapılarıÜstün Performanslarıyla Projenize Özel Çözümler

Farklı yapı türleri için ürettiği “Yaya Kapıları, “Yangın Kapıları” ve “Sanayi Kapıları” çözümleri ile bugün Türkiye’de ve Dünya’daki pek çok iddialı projeye imza atan İkon, deneyimli ve güçlü ekibi ile birlikte, yurt çapına yayılmış iş ortakları, bayileri montaj ve servis çözüm ortakları ile etkin uygulama ve hızlı teknik servis hizmeti veriyor.

Panelli Seksiyonel Kapılar, yüksek izolasyonun istendiği alanlar için rasyonel bir çözüm sunuyor. Kullanılan çiftli tekerlek sistemi ve aluminyum menteşeler ile son derece sessiz çalışma performansı sergiliyor. Aksesuar olarak servis kapısı, İstenilen Ral rengi veya farklı otomasyon tercihleri seçilebiliyor.

Aluminyum Seksiyonel Kapılar ise, şeffaf akrilik panellerden oluşan bir sistem olduğundan aydınlığın ön planda olduğu alanlar için ideal çözüm.Halat kopma güvenlik sistemi, yay atma güvenlik sistemi ve manuel kilit, standart olarak kapıların üzerinde bulunuyor.

Yana Katlanır Kapılar, geniş açıklıkların olduğu alanlarda kullanılan ve yana kayarak toplanan bir sistem. Motorlu veya manuel çalışabilen bu sistemde, 27 metre genişlik ve 7 metre yüksekliğe kadar kapı üretilebiliyor.Maksimum sızdırmazlık ve uzun ömür sunan Yükleme Körükleri manuel ve otomatik olarak 2 tipte sunuluyor. Bu körükler ile olumsuz hava şartlarından etkilenmeden yüklemeler kolaylıkla yapılabildiği gibi özellikle soğuk zincirin olduğu yükleme alanlarında şişme körüklerin kullanımı doğru çözüm.%100 Robot teknolojisi ile üretilen Yükleme Rampaları ise işletmelerin vazgeçilmez elemanları. Menteşeli ve teleskopik olarak üretilen yükleme rampaları 6 ile 9 ton arasında kaldırma kapasitelerine sahipler.Esnek yapıları ve çok hızlı açılıp kapanmaları ile ara geçişlerde tercih edilen Yüksek Hızlı Kapılar PVC ve aluminyum olarak 2 farklı malzemeden üretilebiliyor. 2 metre/sn hıza kadar ulaşabilen bu kapılar, mekanlar arası yüksek yoğunlukta forklift geçişleri bulunan yapılar için ideal çözüm.

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

İkonİkon
A: 29 Ekim Mah. 9215 Sokak No: 6 Torbalı
İZMİR - Türkiye
T: 0232 853 98 00
T(opsiyonel): 0212 288 45 42
W: www.ikonyapi.com.tr

Bu firmanın yayınlanmış diğer ürünleri:

1281 İkon Yangın Kapıları
1281A İkon Jansen Cam Yangın Kapıları
1367 İkon Yaya Kapıları
1635 İkon Manusa Hermetik Kapılar
1688 Manusa Panik Açılımlı Otomatik Kapılar
1734 MANUSA Yangına Dayanıklı Otomatik Kapılar

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 33 / Sayfa 22

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48582 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!