PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 1281A

Anahtar Kelimeler: Cam | Yangın Dayanımı | Yangın Kapısı | Cam Kapı

İkon - Jansen Cam Yangın KapılarıÖzel Girişlerde Yangına Dayanıklı, Prestijli, Estetik Kapılar
İkon - Jansen cam yangın kapılarında kullanılan ince çelik profil boyutları, daha fazla ışık ve yaratıcılık imkanları ile profesyonellere ve kullanıcılara heyecan verici seçenekler sunuyor.Cam yangın kapıları boyalı çelik veya paslanmaz çelik profil çerçeve içinde, yangın dayanımlı özel camlarla oluşan kapılar. Yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği tüm ara geçişler için ideal çözüm sunuyor.

Sistem camlar ve profiller ile birlikte EN 1634-1 standartlarında belirlenen yanmaya dayanıklılık deneyleri sonucunda saptanan E, EW veya EI sınıfında 30, 60, 90,120 dakika yangın dayanımlı olduğunu belgeler sertifikalara sahip. Her kapıda yangın test numarasını ve yangın sınıfını belirtir tanıtım levhası bulunuyor.Metal profiller 1,5 mm kalınlığında çelikten imal edilmiş ve kullanılan cam çıta profilleri vida gözükmeyecek şekilde gizli vida sistemi ile ana profillere bağlanıyor.

Menteşeler yoğun kullanıma uygun, profillere vidayla montajlanan modüler tip paslanmaz çelik bilyeli ve ayarlanabilir menteşeler, kapı kasaları ile kanatlar arasında da alev almaz izolasyon contaları bulunuyor.Ayrıca profiller ile camların birleşim yerleri alev almaz seramik malzeme ile çevrelenmiş ve kapı kanatlarının her birinde yangın anında kanadın basınçla yerinden çıkmasına karşı emniyet olarak kasaya geçen kanat güvenlik pimi var.

Kollu veya CE sertifikalı panik barlı kapılarda 3 adet anahtar ve komple kilit sistemi yanında her kanatta yangın dayanım sertifi kalı hidrolik kapı kapatıcı mevcut. Kapı üzerine paslanmaz çelik kol veya paslanmaz çelik panik bar, alt mekanik ses contası, elektrikli kilit, elektromagnet gibi opsiyonlar eklenebiliyor.

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

İkonİkon
A: 29 Ekim Mah. 9215 Sokak No: 6 Torbalı
İZMİR - Türkiye
T: 0232 853 98 00
T(opsiyonel): 0212 288 45 42
W: www.ikonyapi.com.tr

Bu ürünün diğer tanıtım sayfaları:

1281 İkon Yangın Kapıları

Bu firmanın yayınlanmış diğer ürünleri:

1366 İkon Sanayi Kapıları
1367 İkon Yaya Kapıları
1635 İkon Manusa Hermetik Kapılar
1688 Manusa Panik Açılımlı Otomatik Kapılar
1734 MANUSA Yangına Dayanıklı Otomatik Kapılar

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 38 / Sayfa 128

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48662 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!