PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 0990C

Anahtar Kelimeler: Anahtar

Berker - Klasik Anahtar SerileriBerker anahtarlarları ve sistemleri, 1919 yılından beri dünyanın her bir köşesinde kullanılıyor. Ürün çeşitliliği, zaman üstü klasik anahtar tasarımlarından başlıyor ve akıllı bina sistemleri teknolojilerine kadar uzanıyor. Kalite, tasarım ve yenilikçiliğe verdiği önem, tüm dünyada aldığı sayısız ödüllleri onaylar nitelikte. Berker'de her türlü gelişim ve yenilikçi çalışmanın odak noktası müşteri. Çünkü müşteri yıllar boyunca kullandığı üründen memnun kalmak ister.

Serie 1930 Porzellan Made by Rosenthal

Bauhaus tasarımlı, yuvarlak döndürmeli anahtar "Serie 1930" ile Berker şimdi yepyeni bir ürün daha sunuyor: Bu kez porselenden. Bu yüksek kaliteli anahtar, yılların markası Rosenthal ile işbirliği yapılarak çok değerli malzemeden geliştirilmiş. Berker bu düğme ve merkezi parçası Rosenthal porseleninden yapılma klasik ve sade döndürmeli anahtarı, beyaz ve siyah renk seçenekleriyle sunuyor. Tekli çerçeve, zarifçe ışıldayan üst yüzeyi daha da asil gösteriyor.

Geliştirilmiş porselen malzemenin en önemli özelliği, iletken olmaması ve son derece sert oluşu: Bunlar anahtarların daha "plastik çağ"ından önce porselenden yapılmalarının altında yatan özellikler.Serie 1930

Modern, klasik, işlevsel Bauhaus tasarım stilindeki Berker 1930 serisi, birçok özelliğe sahip. Zaman üstü bu klasik ön yüzün arkasında en modern teknolojiler saklı. "Özel" olana ayrı bir önem verenler için mükemmel bir kombinasyon. Renk seçenekleri ise beyaz ve siyah.

Berker Glasserie

Büyüleyici ve görkemli Berker Glasserie, tasarımı ve malzemeyi benzersiz bir kombinasyonda bütünleştiriyor. Bauhaus ekolünün estetiği ve gerçek camın şeffaflığı ister restore edilmiş eski yapılarda, isterse de modern yeni yapılarda olsun, kendine has stili ile ortam dekorasyonu isteklerine mükemmel bir uyum gösteriyor.

Berker Palazzo

Berker Palazzo, kendini gösteren bir anahtar arayanlara göre bir ürün. Mermer veya maun ağacı efekti verilmiş yüzeyi ve 24 karat altın kaplı süs halkaları ile bu anahtar, duvardaki gerçek bir mücevher. Lüks bir ambiyansa yönelik üst düzey talepler için. Renk seçenekleri ise beyaz mermer, siyah mermer ve kahverengi maun ağacı kökü. Geleneksel ve modern konseptin buluştuğu tasarımlar Berker'de bulunabiliyor.

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

Berker Elektronik Ürünleri ve Akıllı Ev Otomasyon Sistemleri Ticaret Limited ŞirketiBerker Elektronik Ürünleri ve Akıllı Ev Otomasyon Sistemleri Ticaret Limited Şirketi
A: Derya Sokak No: 7/4, Moğulkoç İş Merkezi, 34734 Sahrayıcedit, Kozyatağı, Kadıköy
İSTANBUL - Türkiye
T: 0216 386 64 16
F: 0216 478 64 24
W: www.berker.com

Bu ürünün diğer tanıtım sayfaları:

0990 Berker Klasik Anahtar Serileri
0990A Schiedel Quadro
0990B Berker Klasik Anahtar Serileri
0990D Berker - Klasik Anahtar Serileri
0990E Berker - Klasik Anahtar Serileri

Bu firmanın yayınlanmış diğer ürünleri:

0702 Berker Anahtar Serileri
0702A Berker Instabus KNX/EIB ve Anahtar Serileri
0702B Berker Instabus KNX/EIB ve Anahtar Serileri
0702C Berker Instabus KNX/EIB ve...
0702D Berker Instabus KNX/EIB ve Anahtar-Priz Serileri
0823 Berker Ev ve Bina Otomasyonları
1318 Berker Radio Touch
1318A Berker Radio Touch

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 39 / Sayfa 35

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48381 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!