PDF olarak görüntüle

RAF Ürün Kodu 0702

Anahtar Kelimeler: Anahtar Serisi | Tasarım | Aydınlatma Anahtarı | Merkezi Kontrol

Berker – Anahtar Serileri

Güçlü Alman teknolojisi, mükemmel tasarım ve yaratıcı yenilikleriyle alanının lider firmalarından olan Berker, 1919 yılından bu yana üst düzey kalite ve tasarımlara sahip anahtar ve akıllı sistemler üretiyor.

Marka, kendisini sürekli farklı konumlandırdığından uluslararası birçok özel ödülü üst üste aldı. Güncelliğini kaybetmeyen tasarım ve bozulmayan performansı dikkat çekiyor. Berker, uluslararası aktivitelerine Türkiye’yi de ekleyerek global marketini daha da genişletiyor. İstanbul’da bulunan profesyonel ve enerjik kadro, sektörün uluslararası mühendislik ve satış firmaları ile işbirliği içerisinde tüm Türkiye’ye hizmet sunuyor.

Alman menşeli konvansiyonel anahtar serileri geniş bir çeşitliliği ihtiva ediyor. Berker B.7 Serisi, dikdörtgen şekli ve ilgi çekici camı ile oturma odalarına özel bir cazibe katarken; S.1 Serisi, modern ve klasik yapısı ile sade bir görüntüye sahip. Pürüzsüz kenarlar ve düz hatlar Berker K.1 Serisi’nde kendini gösterirken; lekesiz çelik versiyonu K.5 Serisi özel materyallerle bir araya getirildi.

1930 Berker Porselen Serisi, ünlü Rosenthal porselen özellikleri ile üretiliyor. Bu arada daha da fazla çekicilik arzu eden kullanıcılar için parlayan kristalli Swarovski Anahtar, evlerin modern kısımlarında harikulade bir çekicilik yaratıyor. Gelecekte insanların üzerinde durduğu konu, otomatikleştirilmiş bina fonksiyonlarının merkezi kontrolü olacak. Berker, bina içerisindeki neredeyse tüm fonksiyonların kontrolüne izin veren instabus KNX/EIB sistemini sunuyor.

Berker, işletilen sistem için kolay anlaşılır, kullanıcı dostu geniş çeşitlilikte çözümler sunuyor. Berker, Master Control gibi işletilen konsollara ek olarak geniş bir düzeyde işlevli anahtarlara da sahip. Dokunmatik sensörü ile Berker B.IQ, üst seviyede sofistike Berker TS Sensor bu anahtarlara örnek verilebiliyor. Cam yüzey üzerindeki ışıklı dokunmatik; programlamaya bağlı olarak ışıkların açılması ya da perdelerin kontrolü gibi tüm ihtiyaçlara cevap verebiliyor.

Detaylı bilgi talep formuDetaylı bilgi talep formu

Firmanın İletişim Bilgileri:

Berker Elektronik Ürünleri ve Akıllı Ev Otomasyon Sistemleri Ticaret Limited ŞirketiBerker Elektronik Ürünleri ve Akıllı Ev Otomasyon Sistemleri Ticaret Limited Şirketi
A: Derya Sokak No: 7/4, Moğulkoç İş Merkezi, 34734 Sahrayıcedit, Kozyatağı, Kadıköy
İSTANBUL - Türkiye
T: 0216 386 64 16
F: 0216 478 64 24
W: www.berker.com

Bu ürünün diğer tanıtım sayfaları:

0702A Berker Instabus KNX/EIB ve Anahtar Serileri
0702B Berker Instabus KNX/EIB ve Anahtar Serileri
0702C Berker Instabus KNX/EIB ve...
0702D Berker Instabus KNX/EIB ve Anahtar-Priz Serileri

Bu firmanın yayınlanmış diğer ürünleri:

0823 Berker Ev ve Bina Otomasyonları
0990 Berker Klasik Anahtar Serileri
0990B Berker Klasik Anahtar Serileri
0990C Klasik Anahtar Serileri
0990D Berker - Klasik Anahtar Serileri
0990E Berker - Klasik Anahtar Serileri
1318 Berker Radio Touch
1318A Berker Radio Touch

Bu ürünün tanıtıldığı RAF sayıları:

Sayı 16 / Sayfa 97
Sayı 15 / Sayfa 91

Bu sayfadaki ürün bugüne kadar 48725 kez izlendi

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!